Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ 2. ELDEN EFSANE PC NASIL?

O fiyata 4070 sistem at düzgün sana hediye etmezsem ne olayım. Saçma saçma mesajlar atma. Ne gereksiz bir kullanıcısın. Kaçırma sistemi mis gibi.
  2. T

Sipariş verdiğim sistem nasıl?

Hocam rahatsız mısınız? Sistem 2k sistemi. Kendini kullanmaz 1080p'de. Bir arabayı hep 40 ile sürerseniz mi uzun süre gider 150 ile mi?
  3. T

Hayır üst limit falan değil 2k sistem direkt.
  4. T

AYNISI VEYA MUADİLİ BİLGİSAYAR ÖNERİSİ

4090 + 7 7800x3d öneririm hocam. Mantıklı cevap verin lütfen.
  5. T

Ekipmanlar o kadar gereksiz pahalı ki anlatamam size. Ekipmanları çıkarın onları sistemi aldıktan sonra alın. Ekipmanlar için monitör harici 6-7 ayırın. Monitör olarak 2 k öneririm. 9 da monitöre saysak 15 ekipmanlar. Harici olarak 40k kalıyor. 40k ya 4070super sistem dizilir. Almadıysanız...
  6. T

55 mi? Şaka olmalı. Almadınız değil mi? Şaka yapıyor olmalısınz.
  7. T

Fiyatı nedir? 1707207043 Gaming gen tr. sisteme benziyor.
  8. T

Rtx 4070 super Sistem nasıl?

Evt ama bir tık üstünde ki sistemin parça kalitesi belli. Sistemin parçaları kaliteli. Anakart ram vs. Sıvı soğutma gereksiz. Kısa ömürlü ve gereksiz pahalı. Hava soğutma hem aynı derecelere yakın hem de ömürlük ve ucuz. 4070ti ile çok yakın ekran kartı zaten. 1705594930 Pahalı bulduğunuz...
  9. T

Rtx 4070 super Sistem nasıl?

42.000 TL'ye aldım arkadaşlar. Sizce nasıl? Daha iyisi olur mu?
  10. T

2.el 27.000 TL sistem önerisi.

Bu sistemi 27.000'a sattım. 1000 TL kullandım. 26.000 kaldı. 2.el bu fiyata gerçekten en güzel sistemi toplamak istiyorum. RGB olması önemli ve içinde sıvı soğutma da olursa tadından yenilmez. İşlemcisi güzel olsun çünkü Valorant oynuyorum. Bilgisayardan anlayanları görelim bakalım hayırlı...
  11. T

Rx6800 sistem nasıl?

35 k ya güzelini toplayın bakalım görelim sizi. AMD'ye tapmaya devam hocam :) <3
  12. T

Rx6800 sistem nasıl?

Rx 6000 serisinde Wattman yiyen bir konu atar mısınız?
  13. T

Rx6800 sistem nasıl?

35 1692087674 6000 serisinde Wattmen hatası bitti. Eğer sistem de aşşırı uyuşmazlık varsa yersin. Wattmen bitti arkadaşlar artık.
  14. T

Rx6800 sistem nasıl?

Bu sistemi aldım arkadaşlar. Kargoya verilecek yarın. Sizce sistem nasıl?
  15. T

Arkadaşlar Sistem Nasıl?

Neden peki birde ben iptal edeyim edeceksem
  16. T

Arkadaşlar Sistem Nasıl?

Aldım aldım sistemi zaten. Hazırlanıyor şuan. Sizce iptal edip başka sistem bakmalı mıyım?
  17. T

Arkadaşlar Sistem Nasıl?

Yani aşşırı bir fiyat farkı olmadığı için seçtim. Almışken hazır iyisini alalım diye.
  18. T

Arkadaşlar Sistem Nasıl?

35.000 TL. Bu fiyata en iyi bunu toplayabildim. 4070 falan toplamaya çalışsam diğer ekipmanlar geride kalıyor. Ram 3200 mhz ssd 500'de takılıyor. Ama bu sistemde SSD'de RAM'de çok iyi. Sadece anakart biraz kötü o da birazcık. Sizce nasıl?
  19. T

Hangi Sistemi Almak Daha Mantıklı?

Geriye kalan 20 k ile ne yapacağım :D
  20. T

Hangi Sistemi Almak Daha Mantıklı?

Ya normalde almayacaktım da işlemci biraz fazla ısınıyor dediler bende bunu aldım. Çok sorun değil demi? + olarak etki eder mi işlemciye eder bence.
Top Bottom