Arama sonuçları: *

1. Ç

20000 TL'ye PC Tavsiyesi

oyun için kullanılcaksa çoğunluk olarak rx ama eğer ki böyle render işleri falan dersen rtx alabilirsin daha iyi render yapar ve şuan yazılımsa olarak daha iyiler dlss ve rt sayesinde ama rx'te fsr 2.0 neredeyse eşitledi dlss ile.
  2. Ç

Sizce Bu Sistem Alınır mı?

Evet orası.. Noldu ki? 1657043830 Tamamdır abi Sağol.
  3. Ç

Tamamdır yardımın için sağol.. bide ricam olsa belki erken alabiliriz diye bir toplama yapabilir misin acaba?
  4. Ç

abi sen bana pc toplarsan iyi olur.. bir şekilde montaj ederim ya da bilgisayarcı var bizim buralarda yaptırırım ben o abiye.. ekran kartı rx6600 olsa olur mu.. hem f/p ürünü hemde seviyorum.. + olarak ta ben zaten bayramdan sonraya alıcam ondan dolayı o sırada çıkan pc'ler felan olursa onları...
  5. Ç

Güvenilir mi peki? 1657042336 Açıkça söylemem gerekirse ben sadece oyunumu oynayıp video ve dersime çalışmak istiyorum bu nedenle daha pahalısı ya da toplama gayretinde bulunmak ta istemiyorum.. yanlış bir şey felan alırım babam bu sefer ben dayak manyağı eder. ondan öyle sadece demek istediğim...
  6. Ç

Beğenmediğiniz parçalar değiştirilebilir diyor o işlemci yerine i3 12.Nesil + anakart olarakta h610 olmaz mı daha iyi?
  7. Ç

bu direk bir mağaza oradan sıfır olarak geliyor 1657041479 O zaman daha ucuzunu bulur musun?
  8. Ç

Merhabalar bugün en son çıkan /neredeyse/ da videosunda ekran kartlarının sahibinden de ucuz olduğunu fark ettim.. böylelikle bir arayış gerçekletirirken karşıma bir pc çıktı.. sizce alınabilir mi? İsteğe göre ürün değiştiriliyormuş.. ona göre yazarsanız sevinirim.
  9. Ç

Ucuz RTX sistemli Intel veya AMD işlemcili masaüstü sistem önerisi

normal kanka pahalı onun yerine toplama yap daha güzel bir pc yaparsın
  10. Ç

bende şahsen 3060'lı bir pc toplamak istiyorum ama bütçe az olunca yapabileceğim bir şey kalmıyor ondan 6600'lü bir sistem topluyorum.
  11. Ç

Amd Rx serisi f/p olarak daha iyi ama yazılımsal olarak geforce'Un RayTraycing ve Dlss'İ daha iyi.
  12. Ç

Belirttiğim RTX 3060 sistem nasıldır ?

o zaman oradaki pc'yi düzenleyin derim 20k'ya nedir öyle ben 13-14k'ya 12 nesil i3 ve 6600 xt toplamaya çalışıyorum ki bildiğim üzere rtx 3060'tan f/p olarak daha iyi
  13. Ç

bunu düzenleyip üzerine çekersin monitör 28-29k ya denk gelir ya da toplama yaparsan da öyle fiyatlara gelebilir. toplama konusunu pek bilmiyorum açıkçası. https://itopya.com/bbl-machine_h14727#kategori_20
  14. Ç

tamam sıkıntı olmaz o konuda bulunur 26k'ya hazır pc'ler ya da kendin de toplayabilirsin
  15. Ç

kanka gereğinden çok pahalı bence 3070'Li bir pc toplayabilirsin o fiyata
  16. Ç

Hazır sistem önerisi

normal bir ryzen 3300x daha fazla performans veriyor
  17. Ç

Hazır sistem önerisi

bu kasada tek sıkıntılı şey bana sorarsanız işlemci apu işlemci olduğu için pek oyunlarda iyi değil
  18. Ç

Hazır sistem önerisi

Önerebilir misiniz demiştim ama
  19. Ç

Hazır sistem önerisi

Merhabalar.. hazır sistem bakıyorum da böyle 6600, 3050 ya da 6500'lü pc ler varsa önerebilir misiniz? şuanlık maksimum bütçem 12-11 bin
Top Bottom