Arama sonuçları: *

1. B

Bütçe 10K - Bu 2 bilgisayardan hangisi alınmalı ?

Kendime değil arkadaşıma alıyoruz hazır sistem istiyor sıfır hocam
  2. B

Bu bütçeye hazır sistem olarak ancak bu kadar ne yapalım hocam :) 1675061748 Bende çok istiyorumda daha monitörum klavyem olmadığı için bütçe yetmiyor hocam
  3. B

Anakart pcı 3.0 yani bu ekran kartı pcı 4.0 daha iyi diye biliyorum yanlış mı pcı 3.0 olmasına rağmen 1650s'den iyi midir? ?
  4. B

Ne alınır peki 10k ya daha iyisi varmı bulursan link atarmısın? 1675060190 Valla bütçe zorlayınca markaya kaliteye artık çok bakamıyoruz hocam :)
  5. B

Merhaba arkadaşlar bütçe 10K en uygun bunları bulabildim diğer sitelere göre burası daha hesaplı aynı parçalar ve artı ram 16 gb diğer yerlerde aynı özelliklerdeki bu bilgisayar ram 8 gb olmsına rağmen daha pahalıydı? Bu 2 sistemden hangisini almalıyım yardımcı olurmusunuz?
  6. B

Da V4.5 Geldi̇ İlk Önce Ne Yapmaliyim

Reset tuşu adı üstünde rgb tuşu farklıdır o kasada renkleri değiştiren ufak birde kumanda gelmesi lazım oda yoksa kasa içinde rgb leri ayarlayan ufak bir şey olması lazım
  7. B

İtopya hazır sistem bi bakalım

Tüm yardımı dokunan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim
  8. B

Verdim hocam sipariş diğerini iptal ettim ekte 10 taksit olarak fiyat nasıl ?
  9. B

bu sistemi alsam nasıl sizce burada işlemciyi 3500X olarak ssdyide James Donkey JD512 512GB 3D Nand 2000/1500MB/sn NVMe M.2 PCI-E SSD Disk bunu alsam daha iyi midir? ? kasayıda Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ Midi-Tower Tempered Glass Gaming Kasa olarak değiştirdim fiyat olarak da 6780...
  10. B

ssd olarak bu nasıl bunu alayımmı sizce yoksa apacer mi alayım ? 1605254625 https://www.incehesap.com/james-donkey-jd512-512gb-ssd-disk-fiyati-42907/ 1605254639 https://www.incehesap.com/james-donkey-jd512-512gb-ssd-disk-fiyati-42907/
  11. B

Kasa seçenekleri bunlar var hocam eğer sorun çıkarırsa hemen iptal edip kasayı değiştireyim öğlene kadar iptal etme şansım var ekteki dosyada sizce hangi kasayı almalıyım ? 1605254417 kasa seçenekleri bunlar hocam
  12. B

siparişi verdim hocam güzel olmuş sözünü duydum ya sizden rahatladım :D kasada artık verdik sipariş bi kasa için iptal etmeyim :D
  13. B

bu sistem son hali hocam fiyat olarakda iyi mi? sence ekteki dosyada işlemci nasıl sizce
  14. B

Anakart s2h zaten hocam ssd de james dankey 512gb m2
  15. B

Sipariş verdğim sistem bu hocam
  16. B

İlk sistem ilk sisteme işlemci anakart olarak eklenen linkin altındadır. https://www.incehesap.com/eclipse-rdna-modartpc-fiyati-47430/ Değişenler işlemeci : AMD Ryzen 5 3500 MPK 3.6GHz 6 Çekirdek 19MB Anakart : Gigabyte B450M S2H AMD B450 İkinci sistem ekteki dosyada sizce Hangisi...
  17. B

Sizin önerdiğiniz sistemde hocam oyunlarda tekli çekirdek felan muhabbeti felan varya 3500 tekli çekirdekmi ? 3500 seçersem birde darboğaz felan yapmaz değilmi ekran kartına
  18. B

Hocam peki bu sistem darboğaz yaparmı bunu alayım ben darboğaz yapmaz ise ekteki hazır sistemi ?
  19. B

Hocam sizin önerdiğinizdeki işlemci 3100 den dahamı iyi ? ve ekran kartı yada sistem diyelim toptan aşağıdakinden dahamı iyi ? Çok anlamıyorum ben
  20. B

Evet hazır lazım hocam
Top Bottom