Arama sonuçları: *

1. E

7500 TL Bütçeye Sistem Önerir Misiniz?

islemcisi amd ryzen 5 1600 dusuk degilmi ?
  2. E

testleri izledim fakat gta da 80 90 100 fps arasi gidip geliyor ustelik very high dayken bu paraya değermi sence
  3. E

oncelikle gonderdigin seyler icin tesekkurler ama oyle profesyonel bir oyuncu olmayacagim zaten 2 sene sonra lgs ye giricem fazla bakamicam zaten gunde 2 3 saat oynayip kapaticam kasa onerilerijde varmi acaba ? 1590956377 onerilerin icin tesekkur ederim :)
  4. E

peki tahminince pubgde ultra grafiklerde kac fps alabilirim tahminen soyleyebilirmisiniz
  5. E

aslinda fazla anlamiyorum bilgisayardan yasim 12 abimle beraber bakiyoruz siteye bilgi almak icin geldim siz bana bilgisayar linki atabilirmisiniz ? ssd vs.. bilgisayar icin onemlimi ekran kartini geforce 2060 veya 1660 ti almayi dusunuyorum butcem yeterli olurmu 1590955951 evet cidden...
  6. E

islemcide intelmi daha iyi ryzenmi merak efioyrum bu arada ekran kartinin geforce rtx olmasini istiyorum boyle bi bilgisayar onerin varmidir
  7. E

7.000 TL BÜTÇELİ SİSTEM ÖNERİSİ

merhaba bu bilgisayarda geforce rtx 2060 gosteriyor cidden oylemi eger oyleyse fiyati neden bukadar uygun ?
  8. E

arkadaslar suan kasa icin 7 milyar limitim var maksimum 7.5 milyara cikabilirim ekipmanlarim ve monitorum hazir kasa onerisi yapabilirmisiniz birde islemciyi intel i7 mi almaliyim yoksa ryzenmi oyun oynamak icin aliyorum bilgisayari 5 6 yil yeni cikan oyunlari oynatmasini istioyrum kasa onerisi...
Top Bottom