Neler Yeni

7500 TL Bütçeye Sistem Önerir Misiniz?

Elose Ogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ogi Kara
arkadaslar suan kasa icin 7 milyar limitim var maksimum 7.5 milyara cikabilirim ekipmanlarim ve monitorum hazir kasa onerisi yapabilirmisiniz
birde islemciyi intel i7 mi almaliyim yoksa ryzenmi oyun oynamak icin aliyorum bilgisayari 5 6 yil yeni cikan oyunlari oynatmasini istioyrum kasa onerisi yaparsaniz cok sevinirim :)

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
İşlemci 3600x, ekran kartı 5700xt, kasa GamePower Myhtril ve güç kaynağı Sharkoon Shp650 v2 seçip düşünebilirsiniz bence.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege

Elose Ogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ogi Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci 3600x, ekran kartı 5700xt, kasa GamePower Myhtril ve güç kaynağı Sharkoon Shp650 v2 seçip düşünebilirsiniz bence.
islemcide intelmi daha iyi ryzenmi merak efioyrum bu arada ekran kartinin geforce rtx olmasini istiyorum boyle bi bilgisayar onerin varmidir

ZyrEs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Aksoy
5700xt sorunları çözüldümü bilmiyorum fakat işlemci olarak kesinlikle amd derim. Ve rtx bütçene yeter. Kasa ise önünde fan olan ve mesh olan kasa tercih ederseniz okeydir

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
islemcide intelmi daha iyi ryzenmi merak efioyrum bu arada ekran kartinin geforce rtx olmasini istiyorum boyle bi bilgisayar onerin varmidir
Şu an için bence Ryzen. İntel 10.nesil tam anlamıyla piyasa oturdu mu bir daha düşünülebilir bence.
İşlemci 3600x yapıp düşünebilirsiniz bence.

Elose Ogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ogi Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5700xt sorunları çözüldümü bilmiyorum fakat işlemci olarak kesinlikle AMD derim. Ve rtx bütçene yeter. Kasa ise önünde fan olan ve mesh olan kasa tercih ederseniz okeydir
aslinda fazla anlamiyorum bilgisayardan yasim 12 abimle beraber bakiyoruz siteye bilgi almak icin geldim siz bana bilgisayar linki atabilirmisiniz ? ssd vs.. bilgisayar icin onemlimi ekran kartini geforce 2060 veya 1660 ti almayi dusunuyorum butcem yeterli olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an için bence Ryzen. İntel 10.nesil tam anlamıyla piyasa oturdu mu bir daha düşünülebilir bence.
İşlemci 3600x yapıp düşünebilirsiniz bence.
evet cidden bilgisayari inceledim iyi gibi gozukuyor fakat pugde aldigi fps dusuk geldi bana ultrada 100 fps diyor

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
aslinda fazla anlamiyorum bilgisayardan yasim 12 abimle beraber bakiyoruz siteye bilgi almak icin geldim siz bana bilgisayar linki atabilirmisiniz ? SSD vs.. bilgisayar icin onemlimi ekran kartini geforce 2060 veya 1660 ti almayi dusunuyorum butcem yeterli olurmu

evet cidden bilgisayari inceledim iyi gibi gozukuyor fakat pugde aldigi fps dusuk geldi bana ultrada 100 fps diyor
O değerlere inanmayın. Çoğu hatalı çünkü.

Leona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Aksu
arkadaslar suan kasa icin 7 milyar limitim var maksimum 7.5 milyara cikabilirim ekipmanlarim ve monitorum hazir kasa onerisi yapabilirmisiniz
birde islemciyi Intel i7 mi almaliyim yoksa ryzenmi oyun oynamak icin aliyorum bilgisayari 5 6 yil yeni cikan oyunlari oynatmasini istioyrum kasa onerisi yaparsaniz cok sevinirim :)
Şimdi ekipman atıcam kopyalayıp yapıştır bağlantı bir tane oluyor
kulaklık önerim;
klavye önerim;
mouse;

Senin için ekonomik ve iyi performanslı oyuncu ekipmanlarını araştırdım umarım beğenirsin :)

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
peki tahminince pubgde ultra grafiklerde kac fps alabilirim tahminen soyleyebilirmisiniz
FPS tahminlerinde pek iyi değilimdir. Ekran kartı ve işlemciyi youtube'a yazıp game test videolarına bakabilirsiniz. Ortalama bir fikir oluşur aklınızda.

Elose Ogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ogi Kara
Şimdi ekipman atıcam kopyalayıp yapıştır bağlantı bir tane oluyor
kulaklık önerim;
klavye önerim;
mouse;

Senin için ekonomik ve iyi performanslı oyuncu ekipmanlarını araştırdım umarım beğenirsin :)
oncelikle gonderdigin seyler icin tesekkurler ama oyle profesyonel bir oyuncu olmayacagim zaten 2 sene sonra lgs ye giricem fazla bakamicam zaten gunde 2 3 saat oynayip kapaticam kasa onerilerijde varmi acaba ?

FPS tahminlerinde pek iyi değilimdir. Ekran kartı ve işlemciyi youtube'a yazıp game test videolarına bakabilirsiniz. Ortalama bir fikir oluşur aklınızda.
onerilerin icin tesekkur ederim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,534
Üyeler
150,307
Son üye
glenmaxwell
Top Bottom