Arama sonuçları: *

1. L

Sistemim ne zaman elime ulaşır

Valla bana yurtiçi getirdi onlar da hemen koyup gitti kutuyu bende açtım geçtim kutuda hasar yoksa genelde sorun olmuyor hocam ki kasayı köpüğe koymuşlar sorun yok yani
  2. L

Beklemeleri lazım ama şöyle kutunun dışında hasar yoksa en fazla tutanak tutarlar ama sorun olacağını sanmam kutulama güzeldi hasar alırsa diye yanlara karton falan da sıkıştırmışlardı siz ne olur olmaz videoya alabilirsiniz.
  3. L

Hayırlı olsun hocam dediğim gibi aslında elinden geleni yapıyor da itopya bazen yoğunluk böyle zorluyor
  4. L

i5 1240f + 4060ti 25k alınır mı? ?

Anladım basit kavramlar ile konuşayım ben nerede powerboost övdüm alıntıla göster? Gösteremezsin. Kalıp şekilde marka önerdin fsp al diye onun da adını bile yazamadın ben de uyardım sadece marka üzerinden öneri yapmak tamamen hatadır. Sana sorup neyi öğrensin adam zalman megamax güzel diyen bir...
  5. L

İnat ediyorsun o marka hakkında bir yorumum yok powerboost iyi diye bir yorumum da yok senin rezil şekilde fsp al demene megamax gibi rezil bir psuya alınır demene yorumum var okuma yazman pek yok belli ki orda powerboosta değil senin fsp al gibi kalıp bir yanlış bilgi vermene yorumum var gayet...
  6. L

Kendi kurduğun cümleyi unuttun sanırım "fsp psu al knks" işte bu cümleye karşılık fsp olması kalitesini belirlemezin cevabıydı ama yine aklın almadı tier listte b denmiş yine anlamadın dur detay gelsin markası ne olursa olsun incelemelerde b kademesine girmişse bir sıkıntı teşkil etmez sizin...
  7. L

Okuman varsa tier list yazıyor :D sistem için denmemiş. Tier listte b ise markası çokta farketmez
  8. L

Hocam kargo kodu girilince düzelir ups olmuyor kolay kolay muhtemelen 2 güne gelir hocam
  9. L

Şimdi öncelikle FPS diye bir psu yok FSP vardır varsa ve anlamanız gereken şu ki bir psu'nun markası asla kalitesini belrilemiyor Psu tier listten en düşük b tier bir psu bakmanızı öneririm.
  10. L

Bugün vermeleri muhtemel hocam faturalanıyorda demek montaj bitti kutulandı kargoyu bekliyor demek aslında
Top Bottom