Neler Yeni

i5 1240f + 4060ti 25k alınır mı? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Fsp dicektim kardeşim oto düzeltme diye bişey var .d ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Powerboost şikayetlerini görmemiş kardeşimiz ki bunları yazıyor akım koruması rezalet bir kısadevre de GG
Okuman varsa tier list yazıyor :D sistem için denmemiş. Tier listte b ise markası çokta farketmez

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,813
İsim
bilo
Discord
b1l0
Gaming gende 7500f 4060ti 26k

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
2. Cümlenin saçmalığı için dedim bn oke 🤠
Kendi kurduğun cümleyi unuttun sanırım "fsp psu al knks" işte bu cümleye karşılık fsp olması kalitesini belirlemezin cevabıydı ama yine aklın almadı tier listte b denmiş yine anlamadın dur detay gelsin markası ne olursa olsun incelemelerde b kademesine girmişse bir sıkıntı teşkil etmez sizin mantık şu fsp kanka yaaa heh ama algı yetmez ben boşa anlattım bir de engel attım ki senin düzeyinde mesaj yazmakla bir daha uğraşmayayım

Ne alınır ne alınır:D megamax mi alınır :D https://cultists.network/140/psu-tier-list/
Ocp koruması bile yok nolur bilmediğiniz konular da insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Son düzenleme:

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Rick Baba
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ömer kerem
Ben YouTube kanallarının çıkardığı sistemleri almanı tavsiye ederim eyer şanslıysanız alabiliyorsunuz ben geçen Abdullah abinin çıkardığı sistemi aldım mesela

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,716
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Kendi kurduğun cümleyi unuttun sanırım "fsp psu al knks" işte bu cümleye karşılık fsp olması kalitesini belirlemezin cevabıydı ama yine aklın almadı tier listte b denmiş yine anlamadın dur detay gelsin markası ne olursa olsun incelemelerde b kademesine girmişse bir sıkıntı teşkil etmez sizin mantık şu fsp kanka yaaa heh ama algı yetmez ben boşa anlattım bir de engel attım ki senin düzeyinde mesaj yazmakla bir daha uğraşmayayım

Ne alınır ne alınır:D megamax mi alınır :D https://cultists.network/140/psu-tier-list/
Ocp koruması bile yok nolur bilmediğiniz konular da insanları yanlış bilgilendirmeyin.
Alacağı zaman zatn bana modelini sorup cevaplarım kardeşim nedn çok kasion xd üstüne üstlük senin sözde ( örnek verdiğin) PSU markasının geçmişini araştır öyle gel boş boş laflar ile oylama insanları ben o markaya karşı dememe dedim o boş tier list mantığı bunda geçerli değil ?

Ulan ilk defa bu b*oktan psu markasını öven sözde tier list kavramı ile savunan bir velet gördüm ya la xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Alacağı zaman zatn bana modelini sorup cevaplarım kardeşim nedn çok kasion xd üstüne üstlük senin sözde ( örnek verdiğin) PSU markasının geçmişini araştır öyle gel boş boş laflar ile oylama insanları ben o markaya karşı dememe dedim o boş tier list mantığı bunda geçerli değil ?

Ulan ilk defa bu b*oktan psu markasını öven sözde tier list kavramı ile savunan bir velet gördüm ya la xd
İnat ediyorsun o marka hakkında bir yorumum yok powerboost iyi diye bir yorumum da yok senin rezil şekilde fsp al demene megamax gibi rezil bir psuya alınır demene yorumum var okuma yazman pek yok belli ki orda powerboosta değil senin fsp al gibi kalıp bir yanlış bilgi vermene yorumum var gayet net fsp övmek nedir seasonic övsen anlarım ama gidip ocp koruması bile olmayan rezil zalman megamaxa alınır diyen birine göre fazla şey beklemişim belli ki.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,716
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Forumda yeni velet olunca böyle oluyor işte bildiğini sanıp bilmeden bilgi verip bu BOMBA yı savunmak rezilsin .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Forumda yeni velet olunca böyle oluyor işte bildiğini sanıp bilmeden bilgi verip bu BOMBA yı savunmak rezilsin .d
Anladım basit kavramlar ile konuşayım ben nerede powerboost övdüm alıntıla göster? Gösteremezsin.
Kalıp şekilde marka önerdin fsp al diye onun da adını bile yazamadın ben de uyardım sadece marka üzerinden öneri yapmak tamamen hatadır.
Sana sorup neyi öğrensin adam zalman megamax güzel diyen bir rezilsin ocp den bile yoksun bir psu için alınır diyorsun burada car car konuşuyorsun neden? Çünkü bilmeden konuşmak beynin de hasara yol açmış.
Köşende ağla bilmeden bir daha da konuşmazsın iyi forumlar rezil seni :D

sako.TPZ

80+
Taksitli arıyorsan vatanda bazen güzel sistemler çıkıyor attığın sistem özelleştirince pahalı oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,141
Üyeler
155,688
Son üye
BurakPolat
Top Bottom