Arama sonuçları: *

1. M

Arc a750 valorant için alınır mı

Sparkle arc a750 ekran kartını i5 12400f islemci ile kullaniyorum driver olarak çok iyi anlaşılır bı driver i var sadece 65 derece sıcaklığı geçtiğinde fan sesi duyulmaya başlıyor ve biraz fazla ısınıyor bu a750 değil sparkle ait bir sorun onj. Dışında a750 3060 dan daha iyi bir kart bunu...
  2. M

Bilgisayarda ki sorun ne ??

Hocam şimdi monitörü acabildim hangi driver sürücüleri falan kurup yapmam gerek anlatirmisiniz ?
  3. M

Monitör açılmıyor ki nasıl kurayım
  4. M

Hayır tek yaptığım şey bilgisayar geldi ekran kartını taktım ve monitöre bağladım başka bir şey yapmadim
  5. M

2 gün önce ince hesaptan arc a750 i5 12400f li bir sistem aldım vatandan da Asus marka 23.8 180hz IPS bı monitör aldım dün sabah çok güzel calisirken akşam görüntü gitti dp ve güç kablosunu takip cikardim geri geldi 2 saat sonra görüntü geri gitti tekrardan kabloları çıkarıp taktım ama gelmedi...
  6. M

RTX 3060 lı sistem nasıl?

Hocam delimisiniz? SSD gereksiz fazla 5600 için kule tipi soğutucu yeter sıvı soğutucu çok çok gereksiz bide niye PSU lu kasa almıyorsunuz aigo 750w 80+ alın iyi dir (750w 80+ bile fazla 650-600w çok yeterli
  7. M

Dijital koddur fiziki ürün dehild ne demek?

Sistem için diyor 1722336026 Oyun almıyorum ki sadece sistem alıyorum kasa 1722336177 Nasıl yani anlamadım maymuna anlatır gibi anlatır mısın?
  8. M

Dijital koddur fiziki ürün dehild ne demek?

İnce hesap tan PC alacağım ama sepette dijital koddur fiziki ürün değildir ne demek acaba?
  9. M

Çözüldü✓ Vatan 7500f -4060 sistem

Hocam daha fazla beklemeyin zaten Haziran ayında herkes fiyat da düşüş olacak diye umutlandı çok güzel sistemler 2-3 saat içerisinde stok bitti ve bilerek yeni sistem çıkartmadılar temmuz ayında ton la sistem çıktı ama normal fiyatıyla satışa çıktı Ağustos da zam yaparlar indirim umuduna...
  10. M

Vatandan Hagi sistem alınır ?

Yaşadığım şehir de yakın şehirler de pckolik mağazası bulunmuyor
  11. M

Vatandan Hagi sistem alınır ?

Vatandan sistem alacağım bu sıralar iyi fiyata güzel sistemleri var gidip alacağım ama arada kaldım 5600 rx6600'mü ? İ3 13100f rx6700'mü? Çok arada kaldım arada 300-400TL fark var sizce hangisi ? Yayın ve oyun için alacağım normalde Nvidia almam gerek yayıncılık için ama bütçeme düzgün Nvidia...
  12. M

Sizce bu 2. El sistem alınır mı ?

Test sonucları böyle herhangi bir sorun sıkıntı var mı acaba ?
  13. M

Sizce bu 2. El sistem alınır mı ?

İşlemci - AMD Ryzen 5 3600 Soket AM4 MPK İşlemci *Ekran Kartı - Asus Rog-Strix-RTX2070S-A8G-Gaming GeForce RTX 2070 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran K *Gaming Anakart - Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart *RAM - 2 adet Team T-Force Vulcan...
  14. M

Çözüldü✓ 25-30K DDR 5 HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

PSU orta kaliteli ama SSD düşük 500gb günümüzde artık yetmediği oluyor
  15. M

RTX 4060 Hangi Sistemi almalıyım ?

Dostum sistemleri o gün tam inceleyemedim ama şimdi inceledim FPS oyunları oynuyorsan 5600 almanı öneririm 2. Sistemde işlemciyi 5600 ram leri Corsair (lexar Thor cl18 diyor gecikme değeri 3200mhz için fazla cl18 le 3600mhz ler De normal değer) SSD yi 1tb yaptığımızda (500gb günümüzde yetersiz)...
  16. M

RTX 4060 Hangi Sistemi almalıyım ?

1. Sistemi al biraz ozellestir anakart'ı MSI pro (2.) olanı seç ekran kartı olarak gigabyte secebiliyorsan onu al 4060 modeli için Asus dan biraz daha iyi soğutuyor ekran kartı onu. Dışında bir ozellestirme yapma bütçen yetmiyorsa herhangi bir ozellestirme yapma bu dediğim değişimler oyunlar da...
  17. M

Hangi sistemi almalıyım?

Yok hocam pc zorlanmıyor ekran kartı zorlanıyor Nvidia da zorlanmaması için yazılımlar ek şeyler var ama AMD de yok ekran kartı zorlandıgi için oyunlar da FPS düşüyor yayın kalitesi düşüyor Nvidia tarafında böyle bir şey yok ama
  18. M

Hangi sistemi almalıyım?

Evet hocam 12gb VRAM ve güçlü bir kart olduğu için 5-6 belkid 7-8 yıl götürebilir ama yayın açacağım için de 4060 almam gerekiyor kararsiz kaldim
  19. M

Hangi sistemi almalıyım?

Oyun ve yayın için bir sistem alacağım ama arada kaldım sizce hangisi? (Vatanda ki tek sistem 2 fotoğraf koydum çünkü ekran kaydına tüm'ü sığmıyor) Yayın yapacağım için AMD almak istemiyorum ama rx6700xt 4060'a göre çok daha iyi bir ekran kartı oyun performans'ı olarak üstün 12400f de...
  20. M

Itopya Mega Yaz FIRSATLARI Başlamasına Son 2 Gün

23-24k ya 5600 4060ti li sistem gelir mi yoksa yoksa direk Gamegaraj dan 4060 5600 alayım mı?
Top Bottom