Arama sonuçları: *

1. U

Çözüldü✓ 20-25k arası hazır sistem önerisi

İkinci el ilan atmak kurallara aykırı mı bilmiyorum 20kya 3080li sistem bulursun bir sürü sıfır almanın bi mantığını göremiyorum ben son 3 haftada fiyatlar dalga geçilir gibi arttı. Ddr4 sisteme çöp gibi parçalara 30k fiyat yazıyor siteler
  2. U

bu bilgisayar alınır mı? ?

Hocam bu paraya monitör dahil aldığınız 0 bir gaming kasa sizi mutlu etmez isterseniz özel mesaj atın ikinci el araştırmasında yardımcı olmaya çalışırım. Monitöre en kötü 3-4 bin tl vereceksiniz 16k parayla şuan aldığınız kasa ofis bilgisayarı olur. İllaki kasayı sıfır almam lazım diyorsanız...
  3. U

Hayır hocam ultrada oynayamazsın ayarları düşürerek açar sadece benime eski pcde 1060 6gb vardı ondan bile kötü ekran kartı
  4. U

Hocam bütçeniz bu kadar kısıtlıysa ikinci el bilgisayar bakın derim. İkinci elde özellikle kasadan korkmayın eski bilgisayarını satmaya çalışan binlerce ev kullanıcısı var.
  5. U

Merhaba arkadaşlar bu sistemi bugün sipariş verdim nasıl

Dostum önerilmemesinin sebebi ilk başlarda fiyat farkının çok olmasıydı. Ne kadar ekmek o kadar köfte bundan daha iyi alabileceğin en düşük 4070li sistemler %50 daha yüksek fiyattan başlıyor. Sağol hocam yemin ederim her yerde ama 8gb yazısı görmekten gına geldi. İsterse içerisinde 150gb vram...
  6. U

Merhaba arkadaşlar bu sistemi bugün sipariş verdim nasıl

Hay sizin şu 8gb muhabbetiniz bık bık bilmeden bilgilendirme konusu açıcam benchmarkları bilmem neyi koyarak biri demiş baştan herkes papağan gibi her konunun altında bunu yazıyor Hayırlı olsun kardeşim bu fiyata alabileceğin en iyi sistemi almışsın ekran kartında windforce beğenilen bir...
  7. U

Çözüldü✓ 15 ağustos'da hazır sistem alıcam 30k bütçem var ama 35k da olabilir

Evet 1080p bir monitörde en yüksek ayarlarlarda kesinlikle oynatır. 2k bir monitörde ayarlarda azaltmaya giderek yine oynarsın.
  8. U

Çözüldü✓ 15 ağustos'da hazır sistem alıcam 30k bütçem var ama 35k da olabilir

15 ağustosa daha 10 gün var hocam bugün sana önerilen sistem yarın satıştan kalkacaktır piyasa çok hızlı değişiyor. Bütçen 30k bandında şuan için nvidia tarafında 4060-4060ti amd tarafında 6700xt ekran kartlı hazır sistemler var işlemci olarak 7500f veya 7600 almanı ve ddr5 bir sistem bakmanı...
  9. U

gainward 4070 super sistem alınır mı

Gainward köklü ve güzel bir marka. 7600 ve 7500fte eşdeğer işlemciler oyun tarafını soruyorsan. Birinde dahili grafik işlemcisi var birinde yok diye biliyorum hazır sistem kullanacağın için orası seni ilgilendirmez. Piyasaya hakim değilim fiyat olarak 4070li bilgisayarlarda uygun bulduysan al...
  10. U

Vatandan AMD R5 7500F +GIGABYTE GeForce RTX 4060 Sistem 26.477 TL Alınır mı?

Dostum bu fiyata 4060ti hazır sistem bakmanı tavsiye ederim.
  11. U

Rtx 4060Ti 25-30k fiyatla hazır sistem

Daha çok hikayeli oynayan birisiyim. Karşılaştırma listesi için de sağolun youtube videoları yanıltmış biraz. 5-6 gün içinde alacağım sistemi yüksek ihtimalle vatandan attığınız ilk sistemi tercih edeceğim. Yine sorum olursa yazacağım çok teşekkür ederim bir çok işareti işareti silindi kafamdan.
  12. U

Okudum hocam sağolasın ama son attığınız linkteki sistemde 5600 işlemci var. İntel 12400f ile aralarında çok fark var karşılaştırma videolarını izlediğimde. Sizin attığınız linklerden siteleri dolanıyorum bir yandan fiyat inceliyorum. Vatan bilgisayarda şöyle bir sistem de gördüm bakabilirseniz...
  13. U

Forum yardımcı olur diyordum da sen bi başkasın be usta teşekkür ederim. Vatandaki sistemi alırsam ek soğutucu almadan kullanmak kısa vadede(1-2 ay) sisteme bir zarar verir mi? Çünkü maks bütçemde alacağım sanırım ramleri de 16x2 yapıp.
  14. U

Arkadaşlar bir süredir araştırma yapıyorum ve hazır toplanmış bir sistem alacağım. Bilgisayar piyasası çok dengesiz olduğu için sorma gereği duydum önerilerinizi bekliyorum. -DDR5 sistem almayı düşünmüyorum fiyat aralığını çok açıyor ve benim ihtiyacım olmayan bir teknoloji. -Araştırmam...
Top Bottom