Neler Yeni

gainward 4070 super sistem alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
bu sistem alınır mı ekran kartı markasından biraz endişeliyim sizce nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

link atılmıyor spam içeriği olduğunu söyliyo atamıyorum bir türlü kb

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Eymen
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
link atılmıyor la nabcam

SİNERJİRYU RYZEN 5 7600 HAZRI KASA YAZIN ÇIKIYO

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem

Uwinker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Altuğ Özkan
peki 7600 7500f den kötümü sorun çıkarır mı dar boğaz felan bide gainward marka alınır mı
Gainward köklü ve güzel bir marka. 7600 ve 7500fte eşdeğer işlemciler oyun tarafını soruyorsan. Birinde dahili grafik işlemcisi var birinde yok diye biliyorum hazır sistem kullanacağın için orası seni ilgilendirmez. Piyasaya hakim değilim fiyat olarak 4070li bilgisayarlarda uygun bulduysan al gitsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
Gainward köklü ve güzel bir marka. 7600 ve 7500fte eşdeğer işlemciler oyun tarafını soruyorsan. Birinde dahili grafik işlemcisi var birinde yok diye biliyorum hazır sistem kullanacağın için orası seni ilgilendirmez. Piyasaya hakim değilim fiyat olarak 4070li bilgisayarlarda uygun bulduysan al gitsin.
ekran kartı nın dış görünüşü fena değil biraz ince güzel gibi ama 2 fanlı oda çok ısınmaya yol açarmı acaba

LoserIl

80+ Bronze

Linkteki sınerji yazan kısımda bir harf değiştir veya sil biz düzeltip gireriz

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
peki 7600 7500f den kötümü sorun çıkarır mı dar boğaz felan bide gainward marka alınır mı
7600 ile 7500F aynı, 7600'ün tek farkı içinde dahili grafik işlemcisi var, ekran kartın bozulduğunda falan minik oyunlar açmak için oynayabilirsin onun dışında farkı yok

dar boğaz felan bide gainward marka alınır mı
Darboğaz olmaz, gainward ekran kartı sıcak çalışıyor ama yine de alınır, ventus veya windforce kadar cehennem sıcağında çalışmıyor 70-75 derecede çalışıyor

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Shoto Todoroki

Gainward ortalama bi kart şuan yaz aylarındayız diye ısınır biraz ama abartı ısıncağını sanmıyorum alınabilir de alınmayabilir de size kalmış ama piyasanın altında fiyat.

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Timur
Gainward ortalama bi kart şuan yaz aylarındayız diye ısınır biraz ama abartı ısıncağını sanmıyorum alınabilir de alınmayabilir de size kalmış ama piyasanın altında fiyat.
1722459397647.png

gainward ortalama bi kart ama bu sırada gainward yanıyo dimi :D . sizin araştırmadan öğrenmeden yaptığınız yorumların doğrusunu söylediğim zaman ben egoist oluyorum keşke sizin gibi insanları yanlış yönlendirenler olmasa. piyasadaki en kötü 4070 superi yapan firma gainward. kart resmen yanıyo mangallık yani ve sen gelip ortalama bi kart diyerek burdaki insanları yanlış yönlendiriyosun. bu mesaja vereceğin en agresif yoruma bile cevap vermiyicem çünkü gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
Alıntıyı görüntüle

gainward ortalama bi kart ama bu sırada gainward yanıyo dimi :D . sizin araştırmadan öğrenmeden yaptığınız yorumların doğrusunu söylediğim zaman ben egoist oluyorum keşke sizin gibi insanları yanlış yönlendirenler olmasa. piyasadaki en kötü 4070 superi yapan firma gainward. kart resmen yanıyo mangallık yani ve sen gelip ortalama bi kart diyerek burdaki insanları yanlış yönlendiriyosun. bu mesaja vereceğin en agresif yoruma bile cevap vermiyicem çünkü gerek yok.
agresif yorum yapmayız yani ben şahsen yapmam bilmiyorum çünkü neyin ne olduğunu da kararsızım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,058
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom