Arama sonuçları: *

1. V

Gencergaming Victor Sistemi Geldi

4 günde geldi
  2. V

anakart b660 ssd adata yaptım. Ürünlerin kutularını da göndermişler. Ekran kartı merc
  3. V

teşekkür ederim evet ssd ve anakartı yükselttim sadece 22.700 civarına geldi
  4. V

Kasa bugün elime ulaştı. Monitörüm yarın gelecek. Ekran kartı haricinde sistem hazır olarak geldi. Ekran kartı 6800xt. Öncelikle ekran kartını nasıl takabilirim bu ekran kartı özelinde bildiğiniz bir video veya konu anlatımı varsa paylaşırsanız sevinirim. Sonra sistemi ilk açtığımda neler...
  5. V

20-22K bütçe ile hazır sistem önerisi

ben anakartı b660m'e yükselttim. Ssdyi de adata seçtim gerisine dokunmadım. Sıvı soğutmaya falan da ihtiyaç yok. Ekran kartı da 6800xt olarak bıraktım
  6. V

20-22K bütçe ile hazır sistem önerisi

gencer gamingin victor kasasına bakabilirsin kendim bugün sipariş verdim. Nvidiada ısrarcıysan ücret değişimi olmadan 3070ti seçebiliyorsun
  7. V

Victor Hazır Sistem Alınır mı

yani sistemdeki lian li mi durmalı o daha mı iyi mesh kasa o
  8. V

Victor Hazır Sistem Alınır mı

Merhaba öncelikle sistem şu https://www.gencergaming.com/iu-/-i5-11400f-/-rx-6800-xt-/-512-gb-nvme-m2-ssd-/-16-gb-3200-mhz-ddr4-gaming-oyuncu-yayinci-bilgisayari Ben bu sisteme; b660m-k anakart adata ssd gamepower warcry kasa 360mm sıvı soğutma Özelleştirmelerini yaptım ve fiyat 25 bin tl...
Top Bottom