Arama sonuçları: *

1. B

Gamegarajdan hazır sistem aldım. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

kasa bence malzeme olarak iyi değil. yan taraf plastik dediğiniz gibi. önemli olanın hava akışı ve görsellik olduğunu düşünürsek gayet iyi.
  2. B

ekran kartı takarken aynı hissi sanki ben de aldım hocam
  3. B

aquarius 5an sayfasında gösterilen kasa ve 550w psu ile geldi hocam bana. psu nun üzerinde yazıyor 550w olduğu. seninkinde yanlışlık olmuş bence mutlaka ara değiştir. bu kasa baya iyi çünkü bence hava akışı konusunda.
  4. B

sistemin içinde malesef gösteremem ancak 550w 80+gamegaraj.
  5. B

acer nitro 1ms 75hz 24" aşırı memnunum. ips panel. hepsiburadadan aldım
  6. B

ekran kartı boşta 35-40 derece işlemci boşta 35-50 derece ekran kartı oyunda 2k20---70 derece işlemci oyunda 2k20-- 65 derece
  7. B

3500x biostar b450m inno 1660ti corsair 2x8gb 3000mhz ram 480gb crucial ssd (sata) kasa baya ışıklı afilli bir şey hava akışı da iyi ( aquarius 5an) psu da kendi markaları gamegaraj
  8. B

arayıp sormanız lazım onu. 3500x ile geldi o soğutucu. diğer işlemcilerin yanında veriyorlar mı bilmiyorum açıkçası
  9. B

evet tabi ki montajlı geldi bana. öyle istedim
  10. B

Ben pek anlamama rağmen çok basit şekilde yaptım
  11. B

Sistem tabi ki açılıyor siz Windows kurup driverlarları yükledikten sonra rahatça kullanıyorsunuz
  12. B

hayır deneme sürümünü kurdum kendim flash disk ile. youtube da var nasıl yapılacağı baya basit bir olay. oem key almayı düşünüyorum 800tl para vermektense :)
  13. B

sanırım ram gelmedi bana diye yalan söyleyip fazladan ram talebi yapan insanlara karşı alınan bir önlem. yani aklıma sadece bu geliyor. onun dışında mantıklı bir açıklaması olamaz bence.
  14. B

hiç çıkarma gereksinimi duyacağımı sanmıyorum hocam. ama çıkarmaya çalışırsanız sıkıntı çıkar gibi duruyor.
  15. B

ramlar slota silikonlanmış hocam
  16. B

2x8gb ram aldım ve evet silikonlanmış
  17. B

Forumda gördüğüm kadarıyla game garaj ile çok konu açılıyor insanlar yeni olduğu için endişeyle yaklaşıyor-benim gibi- varsa sorularınız cevaplarım. 2 gündür kullanıyorum. sistem 1 gün sonra kargolandı ve ondan 1 gün sonra elime ulaştı. Windows ve driverları el ile ben yükledim. Ekran kartı ayrı...
  18. B

Hayırlı mı olsun geçmiş mi olsun

hocam aradım sordum bana rgb fanlı soğutucu ile geleeceğini söylediler. wraith prism sanırım
  19. B

Hayırlı mı olsun geçmiş mi olsun

ekran kartına göre çok da yüksek olduğunu düşünmüyorum 1588680462 sonunda gereken cevap verilmiş artık. yahu 3500x sanki rezalet bir işlemci gibi sürekli yazdı bu arkadaş. 1660ti ile gayet iyi bir ikili olduğunu ve oynamak istediğim oyunlarda bana yıllarca yetecek fps vereceğini biliyorum. bu...
  20. B

Game Garaj Güvenilir mi?

verdiğim sipariş ertesi gün kargolandı. çok hızlı çalışıyorlar. başka siteden 2 hafta bekleme durumu da var
Top Bottom