Arama sonuçları: *

1. B

Pckoliği nereye şikayet edebilirim?

Arkadaşlar toplama sistem aldım pc1k sistemde işlemciyi değiştiremiyorsun ve fiyatını da göremiyorsun , aklıma takıldı topladığım Pc ye bakayım bi diye nerdeyse uyguna aldığım ürün yok belirledikleri indirim vesaire külliyen yalan kendi sitelerinde bile 1650 tl stoğu mevcut olan Asus Prime...
  2. B

SDN Sisteminin Siparişini Verdim 👈

Hocam ben İstanbul’da oturuyorum 3gün önce verdiğim sistem bu sabah 11 gibi geldi merak etme maks 4 5 güne gelir
  3. B

Pckolik müşteri temsilcisi hk

2 günde gelen hangi ürün hocam
  4. B

İkisini aynı gün mü verdiniz siparişi hocam 1678190590 Teşekkür ederim 🙏
  5. B

tabii ki hocam
  6. B

Delete hocam
  7. B

Pc1k hocam
  8. B

Valo hayatımda oynamadım dost 😅 1678186518 Hocam aradım müşteri hizmetleri bağaldı dükkana buraya gelseydiniz bile alamazsınız dedi stok bekletiliyorlarmış ellerinde parça yok satış yapıyorlar haftaya pazartesi dediler
  9. B

Teşekkürler hocam bukadar yoğun bir yer olduğunu kestiremedim bilsem kendim alırdım , bekliycez artık teşekkürler 1678183497 Anladım hocam teşekkürler 1678183509 Aynen heyecan işte 😊
  10. B

Ben evin ile dükkan arasında 15km var ertesi güm gelir diye düşündüm hocam bilseydim bugünde gelmeyecek kendim gidip alırdım
  11. B

Ben dün sistem sipariş ettim daha kargoya vermemişler iletişim kuramıyorum 40dk bekledim temsilci zor bela düştü evim ile aranızda 15km var kargoya verseniz aynı gün düşer dedim vermicekseniz ben gelip alayım dedim aktarıyorum dedi bi yere aktardı çaldı çaldı en son kapandı :) muhatap...
  12. B

Sorum var ! Toplama hk

Hocam soğutma şartımı sizce benim topladım sisteme
  13. B

Sorum var ! Toplama hk

Bundan iyi sistem yakalayamam demi hocam geçen monitörlü sistem çıkardılar hemen bitti birdaha gelir mi öyle sistem
  14. B

Sorum var ! Toplama hk

Arkadaşlar https://pckolik.com/urun/shiftdeletenet-pck1-oyun-bilgisayari-amd-rx6650xt/ r 5000 ü 5600 ile değiştirdim . Ve daha dün 3 fanlı 250tl farkla idi şuan 950tl fark olmuş bukadar zam mümkün müdür? Ekstra olarak monitör olarak ta şunu alıcam...
  15. B

Sizce hangisi alınmalı?

Hocam şunu alsam olur mu peki...
  16. B

Sizce hangisi alınmalı?

Hocam bi tık daha uygunu bulabilirmiyiz
  17. B

Sizce hangisi alınmalı?

Onuda ekliyorum ozaman . Hocam peki monitör öneriniz varmı? Bu sisteme yakışıcak ortalama
  18. B

Sizce hangisi alınmalı?

Çalıştı hocam tamamdır peki 3 fanlıya gerek varmı
  19. B

Sizce hangisi alınmalı?

Açılmıyor bende Error establishing a database connection
  20. B

Sizce hangisi alınmalı?

Link atar mısın hocam
Top Bottom