Neler Yeni

Pckolik müşteri temsilcisi hk

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
Ben dün sistem sipariş ettim daha kargoya vermemişler iletişim kuramıyorum 40dk bekledim temsilci zor bela düştü evim ile aranızda 15km var kargoya verseniz aynı gün düşer dedim vermicekseniz ben gelip alayım dedim aktarıyorum dedi bi yere aktardı çaldı çaldı en son kapandı :) muhatap bulamıyorum şaka gibi
Arkadaşıma oradan kampanyalı pc aldırdım. Sabırsız biri her gün daha kargolanmadı ne zaman gelecek, dolandırılmayalım bak diye diye bezdirdi beni. Siparişi verdikten 4 gün sonra eline ulaştı da rahatladım. Hazır sistem siparişlerinde 3-7 gün sürüyor ulaşması. Sabır göstermek gerek :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Just

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Hayırlı olsun. Sistem gelince pckolik hakkında yorum yapabilir misin? Bende oradan sistem almayı planlıyorum.
2 Sistem aldım Antalya'da oturuyorum biri 1 haftada diğeri 2 günde elime ulaştı. Ben memnunum sıkıntısız geldi kablolamalarıda çok iyi

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
28 şubatta sipariş verdim kargo 6 şubatta eve ulaştı ev antalyada. stres yapmanı veya çekinmeni gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil. iletişim konusunda ben de birkaç aksaklık yaşadım ama sağ olsunlar bir şekilde sonra bana ulaşıp bilgilendirme yaptılar. hayırlı olsun güle güle kullan şimdiden sistemini (y)

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
28 şubatta sipariş verdim kargo 6 şubatta eve ulaştı ev antalyada. stres yapmanı veya çekinmeni gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil. iletişim konusunda ben de birkaç aksaklık yaşadım ama sağ olsunlar bir şekilde sonra bana ulaşıp bilgilendirme yaptılar. hayırlı olsun güle güle kullan şimdiden sistemini (y)
Anladım teşekkürler biraz içimi rahatlattı. Teşekkürler yorumlarınız için. 6 mart olucakti sanirim şubat yazmissiniz.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Adamlar geleceği görmüş önceden yollamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baran
2 Sistem aldım Antalya'da oturuyorum biri 1 haftada diğeri 2 günde elime ulaştı. Ben memnunum sıkıntısız geldi kablolamalarıda çok iyi
İkisini aynı gün mü verdiniz siparişi hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim 🙏

Top Bottom