Arama sonuçları: *

1. PoopKiller

steam sepetim nasıl ?

eğer crysıs serisini türkçe dublaj oynamak istiyorsan crack indirmelisin ve ya gogdan açık kaynak kodlu indirmelisinki gog gerçekten berbat bir şey. Avantajı ise gog çok ucuz.
  2. PoopKiller

Bedava rainbow six siege alma yolu var mı? (ciddiyim) ve ya geoforce now deneme

ben garibanım 1721765356 buna çözüm diyeceğim
  3. PoopKiller

lisanslı windows aldım biraz zorlayıp 🤪
  4. PoopKiller

1453 te fatih sultan memet hulku ordusuna alıp bulaşıkcı olarak çalıştırmış
  5. PoopKiller

Lahmancuncu sebehat ustanın elamanıyım 1721749999 korsan olsa konuyu açmam (:
  6. PoopKiller

Param yemeğe zor yetiyor (: 1721749931 Ciddenmi?
  7. PoopKiller

değil bre 1721749815 Oyun için para vermeyi sevmem
  8. PoopKiller

33 yaşındayım konyada 1721748799 ortalama türk genci
  9. PoopKiller

Bana Pahalı Geliyor. 1721748150 Keşke Troll olsa
  10. PoopKiller

Ben hep raimbow six age oynamak istemişimdir. Fakat oyun 100 tl ve ya 50 tl arası hep. Bedavaya almanın herhangibi yolu varmı?
  11. PoopKiller

epic games indirimde 5 tl altı oyun önerisi mayıs 2024

Vietnam war yaz 4.5 tl ye çıkıyor
  12. PoopKiller

epic games indirimde 5 tl altı oyun önerisi mayıs 2024

oyun çok pahalı dediğin fiyata göre
  13. PoopKiller

Geçici Ücretsiz Amazon Luna Türkiye'de Nasıl Oynanıyor?

Ben Öylesine Nasıl Bedava Battledield 1 nasıl bedava alınır diye dolanıyordum prime gaminge geldim. Random Key gibi. Fakat alcağınız oyun kodunı 1 ay öncesinden göre biliyorsunuz. Oyunlar kod ile geliyor. 20 dolar 100 dolar 1 dolar oyunlar geliyor. Ben itemsatışta takas yaptım mesela. Ayda 39...
  14. PoopKiller

Doge Fight Sürekli betada

Ben nezaman oynamayı denesem doge fight ı bakım molasında ne yapmam gerek oynamam için?
  15. PoopKiller

Geçici Ücretsiz Amazon Luna Türkiye'de Nasıl Oynanıyor?

Amazon Luna Diye bir şey buldum. Amazon Prime Gaming Oynayanlara bedava veriliyomuş. Fakat bizim bölgemizde yok. Nasıl Luna'yı kullanabilirim.
Top Bottom