Arama sonuçları: *

1. Verkasha

(SON GÜNCELLEME!!!) - Kur Öncesi STEAM İNDİRİMLERİ!!!

Hocam merhaba ben şey sormak istiyorum ben yaz indirimlerinde 380 tl ye RDR2 aldım ama şu sıralar oynayacak vakit bulamıyorum tl birimin steamden kaldırılmasından sonra ben iade talep etsem bunu iade edebilecekmiyim evet ise dolar mı yoksa tl cinsindemi gerçekleşir bu işlem ?
  2. Verkasha

Yaz İndirimleri Bu Kadar Yetermi

Özet kısaca böyle gibi :DD
  3. Verkasha

Dostlar en durum bu ama daha fazla düşremiyorumm RDR2 de eklenince biraz tuzlu oluyor sepetteki hiçbir oyunu daha önce oynamadım bunu alma oynanmaz sıkıcı veya değmez dediğiniz oyunlar hangiler veya varmı
  4. Verkasha

bunlar vazgeç dediklerinmi ya ne alnatıyon abi be abla be yaa
  5. Verkasha

Dostlar rdr2 yi ekledim diyelim bütçeyi 500 ü geçirmek istemiyorum onun için hangi oyunlardan vazgeçmeliyim vede rdr2 story mod'da oyun süresi ne kadar ?
  6. Verkasha

Zaten en güzel olanlar hep eskiler değilmiydi be dostum :kizginpeepo::kizginpeepo: 1688421531 Bence final fantasy ve v rising yerine başka alternatifler düşünülebilirinir ama sizin zevkinize kalmış
  7. Verkasha

Siz neler aldınız bu indirimde ?
  8. Verkasha

RDR2 Güzel ve çok başarılı bir oyun fakat beni bir süre sonra sıkacağını düşünüyorum vede oynanış süreri bakımında ( süreleri kaba hesaplanma için rastgele veriyorum ) 10x saat oyun için 380 liramı - yoksa 100x saat oyun için 380 liramı tabi param bol olsa bende isterim almak bana göre kur...
  9. Verkasha

Selam dostlar sepetimde şu an bu oyunlar var sizce bu olmazsa olmaz dediğiniz oyunlar yada bunu alma dediğiniz şeyler varmı ( RDR2 demeyin lütfenn 1 oyuna o kadar para vermek istemiyorum ) Şu ana kadar bunlar eklendi
Top Bottom