Neler Yeni

Yaz İndirimleri Bu Kadar Yetermi

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
Selam dostlar sepetimde şu an bu oyunlar var sizce bu olmazsa olmaz dediğiniz oyunlar yada bunu alma dediğiniz şeyler varmı ( RDR2 demeyin lütfenn 1 oyuna o kadar para vermek istemiyorum )

Şu ana kadar bunlar eklendi

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    93.6 KB · Hit: 231
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    101.6 KB · Hit: 229
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    95 KB · Hit: 230
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
foto yok ??
edit geldi
control ultimate bende de var çok sıkıcı ya death stranding indirimde değil sanırım

Cihangir

80+ Gold
Selam dostlar sepetimde şu an bu oyunlar var sizce bu olmazsa olmaz dediğiniz oyunlar yada bunu alma dediğiniz şeyler varmı ( RDR2 demeyin lütfenn 1 oyuna o kadar para vermek istemiyorum )

control ve disco elysium paketi 60 TL onu alabilirsin

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer

Israrcıyım rdr2 alın. 380 TL şuan şu sepette 475 TL yani rdr2 aldıktan sonra 100 TL daha kalıyor onulada control 52 TL + batman arkham collection 15 TL + inside 13 TL + limbo 6 TL + witcher 2 5 TL + metro last light 5 TL. Çok daha iyi bir paket olur bu haliyle "BENCE". Eğer illa rdr2 almayacağım diyorsanız limbo öneririm inside, little nightmares gibi güzel bir oyun

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
ismail
Souls serisi.Bir daha girmez indirime.Zam sonrası almak isterseniz üzülürsünüz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Israrcıyım rdr2 alın. 380 TL şuan şu sepette 475 TL yani rdr2 aldıktan sonra 100 TL daha kalıyor onulada control 52 TL + batman arkham collection 15 TL + inside 13 TL + limbo 6 TL + witcher 2 5 TL + metro last light 5 TL. Çok daha iyi bir paket olur bu haliyle "BENCE". Eğer illa rdr2 almayacak diyorsanız limbo öneririm inside, little nightmares gibi güzel bir oyun
RDR2 Güzel ve çok başarılı bir oyun fakat beni bir süre sonra sıkacağını düşünüyorum vede oynanış süreri bakımında ( süreleri kaba hesaplanma için rastgele veriyorum ) 10x saat oyun için 380 liramı - yoksa 100x saat oyun için 380 liramı tabi param bol olsa bende isterim almak bana göre kur düzenlenirse 1.5-2 katına çıkacak ama malum tr
Mesaj otomatik birleştirildi:

control ve disco elysium paketi 60 TL onu alabilirsin
onu gördümde elysum paketinin ne artısı var pek anlamadım :D

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
RDR2 Güzel ve çok başarılı bir oyun fakat beni bir süre sonra sıkacağını düşünüyorum vede oynanış süreri bakımında ( süreleri kaba hesaplanma için rastgele veriyorum ) 10x saat oyun için 380 liramı - yoksa 100x saat oyun için 380 liramı tabi param bol olsa bende isterim almak bana göre kur düzenlenirse 1.5-2 katına çıkacak ama malum tr
Mesaj otomatik birleştirildi:

onu gördümde elysum paketinin ne artısı var pek anlamadım :D
Sizde haklısınız. Bu ekonomide oyun önerirken bile içim cız ediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom