Arama sonuçları: *

1. WörWind

Ücretsiz 3 aylık Gamepass alma methodu (Nvidia)

Hocam tam anlamadim ama yeni bir hesap mi acmam gerek. Daha once gamepass kullanmistim kendi hesabimda.
  2. WörWind

epic gameste fc 24 (fifa24) indirime girmiş

Oyle bir ihtimal yok alacaksaniz alin indirim bitmeden.
  3. WörWind

🔥İndirim Ubisoft oyunları Voidu'da dip seviyede. Far Cry 6 / AC Valhalla 67 TL 🔥🔥

Su black flag hic bir yerde indirime girmiyor ya sebebi nedir ki?
  4. WörWind

❌İndirim Bitti! Xbox Game Pass Bilgisayar Aboneliği 159.99TL'den 5.99TL'ye Düştü!

Ne zamana kadar teklif gecerli bilginiz var mi?
  5. WörWind

🔥İndirim Batman Arkham Collection 15 TL

15TL beles alinir da asylum oynanmaz bence cidden cok eski
  6. WörWind

🔥İndirim Gta 4 The Complete Edition 32,70 TL

GTA Türk der susarım. Vice citynin modlu haliyfi fb forması falan vardi
  7. WörWind

FIFA 23 Steam 174 tl hayla alınır mı?

Oynanır hocam halen daha FUT oynayan çok var. Ama derseniz ki 1-2 ay oynayıp hevesimi alsam yeter Ea play alabilirsiniz sanırım ilk ay 8 TL idi indirim devam ediyormu bilmiyorum.
  8. WörWind

FIFA 23 Steam 174 tl hayla alınır mı?

Kariyer oynuyorsanız alınır hatta arkadaşınız var ise vs atması çok zevkli olur.
  9. WörWind

Epic yaz indirimlerinden ne alınır

Hocam daha FİFA 23 bence eğer oynarım diyorsanız alın çünkü ben geçen sene yanlış olmasın Hazirandı sanırım FİFA 22 almıştım ve 3-4 ay öncesine kadar da oynadım bırakma sebebimde oyun açılmıyordu ama ona rağmen 450 saate yakın oynadım hele arkadaşınız varsa daha çok sarar bence alınabilir 23.
  10. WörWind

Discord Nitro Alma Rehberi (Ve 2 Aylık Xbox Game Pass Son 9 Gün Bedava)

Tamam hocam peki bunun bir çözümü falan var mı?
  11. WörWind

Discord Nitro Alma Rehberi (Ve 2 Aylık Xbox Game Pass Son 9 Gün Bedava)

Herkese gelmiyor cidden bana da gelmedi.
  12. WörWind

170,5 TL Steam oyun önerir misiniz?

Ayrıca dediğim şey yalan değil https://www.technopat.net/sosyal/konu/epic-games-15-uecretsiz-oyun-dagitacak.1776299/ okuyabilirsiniz.
  13. WörWind

Muhattap olma derken ne sanıyorsunuz siz kendinizi anlamadım burda bana laf atan sizsiniz.Ayrıca yaşım küçük olsa ne olucak onu anlamıyorum üstüne laf soktuğumu da düşünmüyorum size karşılık verdim sadece. Bu kadar edepsiz ve aşağılık bir dille yazacağınıza düzgünce yalan haber yazsaydınız bu...
  14. WörWind

Farkındaysanız ne kadar doğru bilmem dedim ama sanırım anlayamadınız ne yazdığımı ben olabilir dedim. Ayrıca komik bir şey de göremiyorum burda toxic olmaya gerek yok insan gibi diyemiyormusunuz?
  15. WörWind

Hocam oyunu almadan önce epic gamesin vereceği beleş oyunlara bakmanı isterim ne kadar doğru bilmem ama instagram da görmüştüm Witcher 3 Resident Evil 7 falan vereceği söyleniyor ama dediğim gibi ne kadar doğru bilmem.
  16. WörWind

FIFA 21+ NFS Full seri+ BF Serisi hesap bilgileri Profilimde.

Profilde göremedim acaba sildinizmi?
Top Bottom