Arama sonuçları: *

1. cr4ck

watch dogs 2 alınır mı?

1'in neyi güzeldi? Anlatır mısın merak ettim. 1718907160 Net 2
  2. cr4ck

Kalıcı Ücretsiz 🔥Marvel's Midnight Suns KALICI ÜCRETSİZ! [Epic Games Store]🔥

Epic uzun zaman sonra istediğim oyunu verdi, iyi ki almamışım.
  3. cr4ck

AC Valhalla Alınır mı ?

@Geralt1 @K1NGO82 Ana oyun var, dlcleri yok almayı düşünüyorum. Alınır mı?
  4. cr4ck

❌İndirim Bitti! Epic Games Hades 20₺

Hitap ederse 20 tl'ye daha iyi bir oyun bulabileceğini sanmıyorum.
  5. cr4ck

Steam Sepet Nasıl Almalımıyım?

Telltale Definitive Series bütün sezonları vermiyor muydu? Niye teker teker sezonları bir daha koydun?
  6. cr4ck

🔥İndirim Marvel's Avengers 49 tl (Steam)

Betasını denemiştim ve aşırı baymıştı, güncellemelerle biraz daha toparladı gibi yorumlar gördüm. 50 TL'ye değer mi?
  7. cr4ck

🔥İndirim The Last Of Us Part 1 Pc 475₺

1200 TL'ye çıkan oyunları gördükten sonra hiçbir şey pahalı gelmiyor doğrusu...
  8. cr4ck

🔥İndirim Witch It Steam'de Sadece 9,75 TL!

Çok uzun süre götüreceğini sanmıyorum. Yayıncılardan baktığım kadarıyla pek bir esprisi yok, klasik saklan bul oyunu. Çabuk sıkabilir bence.
  9. cr4ck

🔥İndirim Sea of Thieves 30,50 TL!

min 2, max 4
  10. cr4ck

🔥İndirim Sea of Thieves 30,50 TL!

Bir süre sonra çok fazla tekrara düşüyor. Pvpsi de kanser edebilir.
  11. cr4ck

Kalıcı Ücretsiz Splinter Cell, Ubisoft Connect'te ücretsiz oldu

30 Kasım’a kadar kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.
  12. cr4ck

58,80 TL Steam oyun önerisi alabilir miyim?

Oyun 4 saat civarında bitiyor kesinlikle kötü bir oyun değil sadece sinir bozucu ve kısa, 15 TL'ye değebilecek bir oyun bence. Zaten çoğu oyunun fiyatı artmış durumda bu da zamlanabilir. Beğenmezsen iade edersin en kötü.
  13. cr4ck

Oynamadıysan ve ilgini çekerse kesinlikle Terraria'ya bak derim, oyunda 200 saati devirdim. Mod desteği de bulunuyor ve modları gayet iyi, oyunun süresini bir hayli arttırıyor. Coffee Talk'ı gamepass üzerinden oynamıştım ona bakabilirsin, chill bir oyun. Kendi kendine save dosyam silindi o...
  14. cr4ck

Katana Zero'yu bitirmiş biri olarak şunu söylemeliyim ki oyun sinirini bozabilir. Çünkü oyunda tek kurşunla direkt ölüyorsun, bölümleri geçebilmek içinde ölmeden herkesi öldürmen gerek. Onun haricinde hikayesi ve pixel art tasarımıyla hoşuma giden bir oyun.
  15. cr4ck

🔥İndirim Marvel's Spider-man Remastered 255 TL

https://etail.com.tr/marvel-s-spider-man-remastered?tracking=enucuzoyun Sepette hallowspdr kodunu girince 255 TL ye düşüyor bu fiyata kaçırmayın bence. Bu siteden dün Days Gone aldım bir sorun yaşamadım, zaten forumda kullananlar var.
  16. cr4ck

🔥İndirim Immortals Fenyx Rising - Gold Edition 103TL

Ben de bir hafta sonu ücretsiz olduğunda oynamıştım, hoşuma gitti doğrusu pc için zelda alternatifi bir oyun. Alınabilir bence.
  17. cr4ck

🔥İndirim Steam'den Dying Light 2'i indirim fiyatından satın almak!

Dostum kusura bakma bir yandan online dersi takip ediyorum aceleyle yazınca öyle olmuş düzelttim. :kekw:
  18. cr4ck

🔥İndirim Steam'den Dying Light 2'i indirim fiyatından satın almak!

Diğer editionları aldığınızda ekte belirtmiş olduğum şeyler ekleniyor.
Top Bottom