Arama sonuçları: *

1. goshawk

🔥İndirim Etail Dead Cells 90₺ DLC'ler 29,90₺

verdiğin geliştirmeleri rpglerde de koruyorsun. o zaman bütün oyunlar aynı türe çıkar. benzerliği lootsa tamam benzerlik var. ama "birbirini çok benziyor" ya da ya da ifadeleri yanlış.
  2. goshawk

yok ya bir gün foruma girmedim sadece. bunun için araştırma yapmama gerek bile yok. rogue like ve souls like bambaşka şeylerdir. birinde oyunda öldükçe en başa atar ama geliştirmelerini korursun souls liketa ise önceki bonfire vb. noktasına dönersin ve oyunun asıl noktası boss savaşlarıdır...
  3. goshawk

roguelike ve soulslikeın çok benzerliği yok. souls like oyunda ölünce bir kazanım olmuyor.
  4. goshawk

böyle olunca rogue like oluyor diye biliyorum. souls like başka bir tanım.
  5. goshawk

🔥İndirim Hunt:Showdown 43,60 TL!

güzel fiyat
  6. goshawk

🔥İndirim Blazing Sails %30 İndirime Girdi!

yok. 1 saat 55 dk daha iade etmeden oynama hakkım var. bir de toplu tadına bakalım belki sonra.
  7. goshawk

hadi hadi ne zaman oynuyoz
  8. goshawk

kanka girdim bir bakayım dedim. forumdaki konuyu geç gördüm. sonra sarmadı beni. gerçi bilmiyorum discordla sarar belki kalsın şimdilik. maç ne zaman?
  9. goshawk

sorna saldım geri. sarmadı be knks. sevmedim. iade.
  10. goshawk

İndirim beklemelimiyim

"hemen oynamam lazım" diyorsan bekleme. ama aciliyeti yoksa bekle. steamde istek listene atarsan indirime girince sana mail atar zaten. bir de "miyim" ayrı yazılır.
  11. goshawk

Steam indirimleri güzel mi?

sene boyunca çok sayıda indirim oluyor. ancak indirim oranları bir oyun için genelde aynı kalıyor. sene boyunca indirimlerden yavaş yavaş toplayabilirsiniz.
  12. goshawk

LoL'den nasıl kurtulabilirim?

rust bu civarlarda indirime girebilir. güzel indirimler alıyor. takip listenize eklerseniz steam mail atar zaten. spor yapmamakla bu kadar olmaz. siz bilirsiniz tabii ki ama bir uzmana görünün bence.
  13. goshawk

doktor tanılı bir hastalığınız mı var? yoksa doktora başvurunuz lütfen. ama lol gibi bağımlılık yapmıyor genelde.
  14. goshawk

dotaya geç
Top Bottom