Neler Yeni

LoL'den nasıl kurtulabilirim?

ahenk'

80+ Silver
Çok basit. Dışarıya çıkarak. Canın oyun istediğinde al ceketini dışarı at kendini gez dolaş kedi sev
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendini sosyal alanda geliştirdikçe online oyunlardan vazgeçiyorsun.

Şimdi dışarıya çık ve herhangi bir insanla konuş diyalog kur bir şeyler yap dostum.

Kendimden örnek vereyim, bilenler bilir daha 1 ay önce PC topladım. Hangi oyunu oynasam diye düşünüyordum o kadar. Ama PC toplayınca asıl isteğimin bu olmadığını farkettim. Çünkü ben o PC'yi toplama aşamasındayken hep sosyal mühendislikte kendimi geliştiriyordum.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Evet bi kere silmiştim. Ama 2 gün sonra tekrar yükledim. Nasıl bu bana fayda sağlamayan, sinirlendiren, psikolojimi bozan oyundan kurtulabilirim?
hile indir hile yap, oyundaki herkese ben hile yapıyorum beni reportlayın de. herkesi öldür, ban ye. kesin çözüm (y)

edit: bir çok arakdaşım csyi böyle bıraktı.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
dotaya geç

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kurtulamazsın :D Şaka bir yana sistemin iyiyse kaliteli grafik ve hikayeye sahip oyunlar oynayarak kurtlulabilirsin belki.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayvanlara dokunamıyorum. Psikolojik bir eksiklik diyelim. Yoksa kedileri severim. Uzaktan ama.
Dışarıya çıkarak.
Dışarı çıkamam. Hava çok soğuk. Hem yürüyüş yapamam. 5 dakika ayakta dursam hemen yoruluyorum.
Hikayeli oyunlara başlayarak.
Hikayeli oyunların paralı olduğunu bilen ben: Yeni Dünya düzeni yapcak bi şey yok. Para biriktire biriktire artık.

Öğrenmesi zor ve onun da LoL den kalır yanı yokmuş. Düşündüm cidden. Ama steam yorumlarına baktım toksit kitle çoğalmış orda da.

Mangiz

80+
Hayvanlara dokunamıyorum. Psikolojik bir eksiklik diyelim. Yoksa kedileri severim. Uzaktan ama.

Dışarı çıkamam. Hava çok soğuk. Hem yürüyüş yapamam. 5 dakika ayakta dursam hemen yoruluyorum.

Hikayeli oyunların paralı olduğunu bilen ben: Yeni Dünya düzeni yapcak bi şey yok. Para biriktire biriktire artık.

Öğrenmesi zor ve onun da LoL den kalır yanı yokmuş.
Fps oyunlarına ne dersin? cs veya valorant.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sen o lolü sil cs oynayalım çabuk unutursun :)
1-valorant oyna
2-gta5 fivem gir yada ekip kur hesit gorevleri yap 2 gün sonra görevleri parça parça yapmaktan sabırsızlanıp son görev için gun sayarsın emın ol.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dışarı çıkamam. Hava çok soğuk. Hem yürüyüş yapamam. 5 dakika ayakta dursam hemen yoruluyorum
Hocam merhaba, bence siz kendinizi sınırlıyorsunuz. Kendinize böyle bir sınır koymayın. Günde 10 15 dk ile yürüyüşe başlayın. Vücudunuzun ihtiyacı var.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Oynama.

Top Bottom