Arama sonuçları: *

1. Muazed

Donanım Arşivi Forum hayırlı olsun...

Abdullah abi reaksiyonunu geri al yoksa bu konu çok uzıcak 😂😂 @Abdullah Hacıgül
  2. Muazed

Donanım Arşivi Forum hayırlı olsun...

Abdullah abi baya ölü bu forum da ya hiç görmüyor bizi 😂 1601331886 Bu terslikte bi iş var.
  3. Muazed

Arduino'dan Anlayan Arkadaşlar Yardımcı Olabilir Mi?

Bugün ürünlerim geldi dendiğimde 3. vites 5, 4.vites 6 olarak algılanıyordu. # define HS_XAXIS_56 değerini 500'den 600'e çıkarttım. Sorun çözüldü. İlerki zamanlarda olur da başka birisi bu projeyi yaparsa aynı sorunu yaşayabilir. O yüzden paylaşayım dedim. Her ne kadar sorunu çözmüş olsam da...
  4. Muazed

Kesinlikle katılıyorum. Shifter'ım bugün elime ulaştı. Arduino'nun da siparişini verdim. Geldiğinde denicem. İnşallah başarabilirim.
  5. Muazed

Şuanda bende kart yok fakat Arduino IDE programını indirip Logitech Shifter.ino dosyasını Arduino ile açtım aynı videodaki gibi yazılı kodlar direkt olarak karşıma çıktı. Sol üstten kontrol sekmesine bastığımda herhangi bir hata vermedi. Ben şahsen kartı aldıktan sonra herhangi bir sorun...
  6. Muazed

Robotistan üzerinden siparişini vermeyi düşünüyorum. Benim için önemli olan kodlaması.
  7. Muazed

Merhaba ben Logitech G29 Shifter'ını USB'den direkt olarak PC'ye bağlamak istiyorum. Yapılış videosunu aşağıya atıcam fakat daha önce hiç arduino kullanmadım. Videoda açıklama kısmında paylaşılan kodlarıda atıcam. Bu kodlar yeterli mi herhangi başka bir şey yapmama gerek var mı? Bir de bu...
Top Bottom