Arama sonuçları: *

1. rainbowgamer

SAntivirüs nedir nasıl kaldırılır ?

Bilgisayarda SAntivirüs diye bir şey var arkadaşın.Antivirüs olsa bile çok şüpheli nedir bu nasıl silicez ?
  2. rainbowgamer

Discord tel no gerekli mi ?

o zaman kalsın hocam sağolun.
  3. rainbowgamer

kalsın mı ? hesap çalınırsa görürler diye düşündüm.
  4. rainbowgamer

Arkadaşlar discord hesabı kurarken telefonu istemişte şimdi kaldıracaktım işime yarar mı ?
  5. rainbowgamer

Windows Defender yeterli mi?

Evet doğru fakat sistemimin performans düşmesini hiç istemem
  6. rainbowgamer

Bilmiyorum ama internette bilinen resmi şeyleri indirirseniz sıkıntı yok güvensiz şeyleri indirirseniz virüs girecektir hatta indirdiklerine gözden geçirin bir daha emin olmak için.Virüsler çok kaos çıkartabiliyor kişiden kişiye.Dediğim gibi performans kaybı yaşatıyormuş bazı kullanıcılarda
  7. rainbowgamer

Hocam @Treyarch benden daha bilgili fakat bilmeden bi şey indirmeden virüs girceğini düşünmüyorum comodo belki indiririm fakat şimdi değil.Bazı arkadaşlarda performans kaybı yaşatabiliyormuş fikir size kaldı.
  8. rainbowgamer

Hocam performans kaybı yaşatıyomuş sizce indirmeme gerek var mı ya ?
  9. rainbowgamer

Bende düşünüyorum ama bazı kullanıcılarda performans kaybını yaşattığı söyleniyor
  10. rainbowgamer

Peki güvenlik duvarında uygulama ve tarayıcı denetimi açılmalı mı
  11. rainbowgamer

COMODO ile bi tarama yapayım o zaman
  12. rainbowgamer

Bilmiyorum hocam herkes farklı bir şey diyor.Şimdi oyunlarda fps bakıcam performans düştü mü diye virüslerle alakası yoktur umarım.Yeterli diyorsunuz fakat yettmez diyende var 1608891803 Comodo performans kaybı kişisel bilgi almak gibi şeyleri yapar mı ve ücretsiz mi ?
  13. rainbowgamer

O zaman ne indirmeliyim virüslere karşı ?
  14. rainbowgamer

Çoğu kişi yeterli dedi ama ne yapacağımı bilemedim şimdi virüs programlarının performansa etkisi veya kişisel bilgi almasındanda korkarım ne tavsiye edersiniz ?
  15. rainbowgamer

Hocam video edit davinci resolve crystaldiskinfo msi afterburner handbrake yani edit oyun ve sistem programları indiriyorum.Crackli oyun asla indirmem sıkıntı çıkmaz değil mi ?
  16. rainbowgamer

Arkadaşlar kötü yazılımlara karşı Windows Defender hep korur mu beni ? Genelde dikkatli davranırım bir şeyleri indirmeden önce.COMODO gibi antivirüsleri indirmeli miyim ?
  17. rainbowgamer

En iyi virüs programı ?

Arkadaşlar en iyi ama en iyi koruyan virüs programı hangisidir ?
Top Bottom