Arama sonuçları: *

1. 2Pac

Play Store'dan indirdiğim uygulamalar nereye gidiyor?

Merhabalar, Play Store'dan uygulama indiriyorum veya APK olarak google'dan indirdiklerimde dahil ayarlar>uygulamalar kısmında gözükmesine rağmen ne ana ekrana ne de uygulamalar ekranında gözükmüyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Cihaz: Samsung Galaxy J7 prime (SM-G610F) Android sürümü: 8.1.0
  2. 2Pac

Kapattığım İnstagram hesabını tekrar açabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba, Beşiktaş ile ilgili video editleri yaptığım bir Instagram sayfam vardı yaklaşık 6-7 ay önce kapatmıştım. (Yani ban falan yemedim, hesabı kendim sildim) Sayfayıda baya geliştirmiştim ama kapatmak zorunda kaldım şimdi tekrardan başlamak istiyorum ama yeni hesap açsam...
  3. 2Pac

Google'de yedekli fotoğrafları toplu indirmek mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba Google fotoğraflarda yedekli baya bir fotoğrafım ve videom var bunları toplu bir şekilde indirip sd karta atmayı planlıyorum ama nasıl topluca indirebilirim bilmiyorum. Böyle bir şey mümkün mü yoksa manuel olarak tektek mi indirmem lazım? (-ki böylesi nerdeyse imkansız)...
  4. 2Pac

MEB ' in verdiği Samsung tab A7

Arkadaşlar 1.si bu adamın ilk yazdığı mesaj ekte ''niye bu kadar yükleniyorsunuz falan yazmayın". 2.si dün de söyledim ama sen anlayamamışsın kuzenlerinin yanlışı senin yanlış yapmanı gerektirmez ve yanlışı etik kılmaz. Onun dışında sen neyi savunduğunun da farkında değilsin ''laf olsun torba...
  5. 2Pac

Bunun belki kuzenleri bile yoktur adam yazdıklarına kılıf uyduruyor olabilir
  6. 2Pac

Millet yemeye ekmek bulamıyor (o tableti almaya başvurmak için interneti bile yok), adam 3070 almış ama taksitle aldım diyor ve o tableti kendinin hak ettiğini iddia ediyor. Bu nasıl iş 🤔
  7. 2Pac

Kardeşim başkasının günah işlemesi senin günah işlemeni gerektirmez ve günahı mübah kılmaz.
Top Bottom