Neler Yeni

MEB ' in verdiği Samsung tab A7

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes
atv haber felanmı izliyosunuz?

eski durumunuzdan bahsetmiyoruz şuanki durumunuzdan bahsediyoruz kardeşim herkes hayatının bir noktasında yokluk gördü
knk silivriye gideriz yapma

JokerAllame

80+ Silver
Benim babamda oto camcı esnafın işi kışın filan duruyor bizim de net gelirimiz yok geri geliyor çok iyi oluyor geri geliyor çok kötü oluyor ben bugüne kadar hep haylada babamın işyerindeki intel celeron 1.7ghz ile tam modeli bilmiyorun zula ve mc oynamadan süründüm 30-60 fps drop yiye yiye oynadım hayatımda da ilk defa bir pc m olcak benim 3 yıldır en çok istediğim şeylerden biridi ve bizim iş 1 yılda düzeldi babam bana geçen sene alcaktı pc bütçe ozamanda 3500tl 4k filan dı annem ise aldırtmadı iyikide aldırtmamış biz sobalı evdede oturdul ilkokulum 4.sınıf başına kadar hep sobalı evlerde müstakillerde geçti kışın içerde ödev yapardım ve apartmana taşındık ben öyle çokta zengin değilim bir özel okula gidebilcek kadar şuan ben devlet okulana gidiyorum mesala lisedede oyle olcak babam bir defa alalım iyi alalım dedi kafanı yorma dedi babam iphone 6s kullanıyor bunu çok daha önce bir konuya yazmıştım iph 6s hakkında yardım isteyen birine kışın işler duruyor ve ben parçalarımı iş durmazdan önce sipariş ettik ve taksit taksit teker teker
Kardeşim bak şimdi buradaki herkese sorsan herkes kendi hikayesini anlatır kimseye kendini acındırmaya hakkın yok çünkü herkesin bir imtihanı vardır. Sen bunları yazdın diye vah vah bu ismail ne yokluk görmüş demesini bekleme çünkü herkesin bir imtihanı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes
İsmail korkusundan kaçtı. Konu kilitlensin artık

Kardeşim bak şimdi buradaki herkese sorsan herkes kendi hikayesini anlatır kimseye kendini acındırmaya hakkı yok çünkü herkesin bir imtihanı vardır. Sen bunları yazdın diye vah vah bu ismail ne yokluk görmüş demesini bekleme çünkü herkesin bir imtihanı var.
+1

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Nereye gülüyoduk?
3070'li değilde 3060Ti'li bir sistem toplasın o zaman bir de tablet alsın o zaman.
inanın öğrencinin durumuna bakmadanda tablet veriyorlar ihtiyacı olmayan hatta sınıftakilere göre durumu daha iyi olan birisine tablet verdiler yanında sınırsız interneti olan bir hat da verdiler. Durum şu ki ailenden birisi şuan baştaki partiye kayıtlı ise kolaylıkla alabilirsin başka söze gerek yok sonuçta Türkiye gibi bir ülkedeyiz.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
şimdi ey çocuk burada yazan çoğu kişinin bilgisayar parçalarına bakabilirsin kimisinde 3060 var kimisinde laptop var kimisinde rx 570 580 var buradaki olay senin tablet isteyip istememen değil bize ne istediği al dök kır bizim sana kızdığımız olay düşünme tarzın ailen kışın zorda kalabiliyorsa biraz ailene destek çıkabilirsin 20k bir bilgisayar dizeceğine 15 k dizebilirsin ölmessin o 5 k senin fps ine bile değmez sen öncelikle düşünce tarzını değiştir zenginde olup bende niye olamaz diye bir şey olamaz o zaman acun beyin exxen i var onu da iste?
Parçaları işler güzelken taksitle aldım şimdi ekran kartı işlemci ve psu için ilkbahara doğru bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ege Büyükoğlu
İsmail ilk mesajı niye değiştin İsmail?

İlk mesaj buydu, herkes görene kadar atarım gerekirse:
Alıntıyı görüntüle

İsmail bir tuhaf adamdır
Üç kuruş için hesap sorandır
Uyanık geçinir amma yalandır
Tüm mal varlığı cebinde olandır
Liseyi altı senede bitirmiş
Cin gibi çocuk bizim İsmail
Neden bu kadar acele etmiş?
Aklını seveyim lan İsmail
Lan İsmail
Lan İsmail
Lan İsmail
Lan İsmail
Lan İsmail
İsmail
İsmail
Sek sek sekerek İsmail
İsmail
Rastık çekerek İsmail
İsmail
Adresim aynı İsmail
İsmail
Posta kodumda aynı yavrum
İsmail
Kel başa şimşir tarak
Bu ayakları artık bırak
Ne işin var ki diskoryumda?
Yanında bir kız sarımtırak
Ayranın yok içmeye
Atla gidersin çeşmeye
Bu ne perhiz?
What is this?
Aman ismail
Can't touch this
Hafif psikopattır kendileri
Buna enayilikte dahil
Kızma amcası daha çok cahil, İsmail
İsmail
İsmail, odalarda ışıksızım
İsmail
Peşindeyim İsmail
İsmail
Tut ki karnım acıktı kedimi yedim
İsmail
Ah, ben deli İsmail, sen benden deli
İsmail
Kırdığın potlar bini aştı
Bak yalnızsın, herkes kaçtı
İsmail de buna şaştı
Aklını seveyim lan İsmail
Lan İsmail atlı mısın?
Yavrum Bağdatlı mısın?
Herkes zeka yaşını sorar
Lan sen bu kadar tatlı mısın?
Ulan İsmail, ulan İsmail, ulan İsmail, ulan İsmail, ulan İsmail
İsmail
İsmail
Sıra sıra siniler
İsmail
Hasta olan iniler
İsmail
İsmail, kel kafandan sen suçlusun
İsmail
İsmail miyav dedi
İsmail
Minik fare kükredi
İsmail
İsmail, iki gözüm iki iki musluk
İsmail
Oynatmama az kaldı, İsmail nerde?
İsmail
La, fa, la, sol, İsmail
İsmail
İsmail, ballı lokma tatlım benim
İsmail
İsmail, sensiz cennet bile sürgün sayılır
İsmail
Seninki düpedüz vurgun sayılır İsmail
İsmail
İsmail, sen kocaman bir çılgınsın
İsmail
İsmail
Çılgın çocuk İso
İsmail
İsmail, önemli şahsiyetim benim
İsmail
İsmail, felsefe yapma
İsmail
İsmail, tut ki mucizeyim, oh yeah
İsmail
Ne desem rahat degil
İsmail
İsmail, tutti frutti seyrediyorum
İsmail
Göremiyorum, biraz eğil
İsmail, beni anlamadın ya, ben ona yanıyorum
İsmail mutfakta biri mi var?
ahahahhaahhahah gülmekten içim içimi yedi

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Tamam allah ıslah etsin beni konuyu kapatalım artık 30 sayfa oldu konu

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Lan daha ne istiyorsun millet bu sistemi almak için 5 yıl çalışıyor sen diyorsun ki ilkbaharı bekliyorum.
Tamam hocam ben 3-4 yıl bekledim bir pc hayali ve sonunda çok yakınlaştım ve bir kaç ay var önümde. Konuyu kapatın yazmayın artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ege Büyükoğlu
Parçaları işler güzelken taksitle aldım şimdi ekran kartı işlemci ve psu için ilkbahara doğru bekliyorum
sen benim ne demek istediğimi anlamadın herhalde veya bizim biz diyoruz ki devlet hadi mağlum partidekilere veriyor olsun tableti sen alamıyor ol tamam mı 20k pc dizeceğine 1 2 k kenara ayır kardeşine tablet al o 2000 tl değiştireceğin şeye göre fps bile düşürmez hatta bu karara vardığın zaman emin ol buradaki herkes sana yardım edecektir ama sen onda var bende niye yok diyorsun bencilsin arkadaşım
Mesaj otomatik birleştirildi:

OOOOOOO İsmail laf soktu.
bir saniye ben niye patladım burada
Mesaj otomatik birleştirildi:

3TL bile sana pahalı
iyi ki pahalı alın terimle kazandığım parayla artık bilgisayar alamayacağım dediğin şey yüzünden :c

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Arkadaşlar 1.si bu adamın ilk yazdığı mesaj ekte ''niye bu kadar yükleniyorsunuz falan yazmayın".
2.si dün de söyledim ama sen anlayamamışsın kuzenlerinin yanlışı senin yanlış yapmanı gerektirmez ve yanlışı etik kılmaz.
Onun dışında sen neyi savunduğunun da farkında değilsin ''laf olsun torba dolsun'' diye yazıp duruyorsun. Ayrıca millete prim kastınız vs. demişsin burada en çok primi sen kastın. ''Kışın işler kesat oluyor'' demişsin sanki bir tek sizin işleriniz kesat oluyormuş gibi...
Bu kadar yüzsüzlüge gerek yok kardeşim, senin gözünün önüne sokakta ayakkabı boyayan adam gelmiyor mu bunları yazarken? Hiç mi için burkulmuyor? Aylık 8-10k alıyoruz demişsin kenara her ay 1k atsan kışı rahat çıkarırsın. Bir yazdığın bir yazdığını tutmuyor. Sokakta ayakkabı boyayan adam sırf ''ihtiyacım var'' dememek için belki de iste(ye)miyor ama sen ihtiyacın olmamasına rağmen bunları yüzün kızarmadan söyleyebiliyorsun. Seni biz bu yoldan döndüremeyiz orası belli laftan anlamıyorsun. Ayrıca 10 yıldır bekleyipte o PC'nin hayalini kuramayan ve hayatı boyunca kuramayacak insanlar olduğunu unutma. Kendine çeki-düzen ver. Milleti bu kadar meşgul ettiğine değecek bir konu değil bu...

Ekler

• 20210114_123955.jpg
    20210114_123955.jpg
    59.3 KB · Hit: 35
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom