Arama sonuçları: *

1. leclerc16

YURTDIŞI İPHONE ALMAK MANTIKLI MI? (Zamanım Daralıyor)

Satış kısmını henüz ben de bilmiyorum. Yani tahminimce normal garantisi bitmiş tr cihazı olarak satılabilir gibi duruyor. Ama çevremde hiç kayıtlı yd cihazını satan kimseye denk gelmedim.
  2. leclerc16

Nereden baktınız bilmiyorum ama sarı sitede 22-23bin liraya 13 pro max bulunuyor. Tabii kendiniz direkt yurtdışından alırsanız daha ucuza getirirsiniz.
  3. leclerc16

Yani ulaşım ücretinizi vs. bilemem karlı olup olmadığı konusunda ufak bi hesap yapmanız lazım. Telefona sim kartını taktığın an 120 günün başlıyor. Çift sim alırsanız 240 gün. İster aldığınız gibi kayıt yapın ister 120 gün bittikten sonra kayıt yapın ben fark etmiyor diye biliyorum. Giriş...
  4. leclerc16

Hocam öncelikle 26bin çok fazla çünkü o fiyatlara hatta daha azına 13 pro max bulunuyor. Öncelikle telefonu kapalı kutu satın alırsanız btknın verdiği 120 gün kullanım süresi var. Önceden covidden dolayı yurt dışı cihazların kullanım süresi yasal olarak 2 ay 2 ay uzatılabiliyordu. Pandemiden...
  5. leclerc16

Hocam yd iphone kullanıyorum yakın zamanda pasaportuma kayıt ettireceğim. Merak ettiğiniz bir şey varsa pmden yazın isterseniz.
Top Bottom