Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

5000tl Airfryer önerisi olan

Sorun yok hocam
  2. Bulkyapanobez

5000tl Airfryer önerisi olan

Xiaomi 6 lt kullanıyorum hocam sorun varsa alabilirim https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-smart-air-fryer-6-l-fritz-p-HBCV00003NETWN?magaza=Ceptech&url_src=and-product-detail
  3. Bulkyapanobez

Elektrikli pişirici önerisi.

Da hocam KYK yurtlarında prizlere 220-240W vermiyorlar diye biliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam sadece buzdolabı var ise onun prize veriliyordu?
  4. Bulkyapanobez

Elektrikli pişirici önerisi.

Buharlı pişirici türk mutfağı için aşırı ideal. Tam türk mutfağı için üretilmiş pilav,kuru fasulye vb. Airfryer daha çok aparatif yiyeceklerde güzel oluyor patates pizza gibi. Fritoz hakkında çok Bilgim yok
  5. Bulkyapanobez

Tıraş Makinesi Önerisi

Tam sıfır almıyor hocam jilet gibi beklemeyin ama alıyor güzel
  6. Bulkyapanobez

Tıraş Makinesi Önerisi

Valla hocam şöyle aslında, bozulmuyor diyebilirim. Uzun yıllar istisnasız götürüyor. Zaten tıraş olmak ne kadar sürüyor Max 15 dk. Şuan kullanıyorum 6 aydır vs aşırı memnunum
  7. Bulkyapanobez

Tıraş Makinesi Önerisi

Philips MG3720/15 Erkek Bakım Seti 7'si 1 Arada, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B075JNQK46/ref=cm_sw_r_apan_i_RK80S99HK6MY5B61F884?_encoding=UTF8&psc=1
  8. Bulkyapanobez

Airyfer vs fritoz farki ve önerisi

Hocam ben hep baktım bir türlü cevap alamadım sırf bu yüzden almaktan vazgeçtim. Pilav yapılıyor mu. Yağ kullanmıyorum zaten ama pirinç pilavı yapılıyor mu
  9. Bulkyapanobez

120x60 çalışma masası ortalama kaç kilodur ?

Pazar arabasının sepetini sök koy üstüne getir bro
  10. Bulkyapanobez

Kedi için cam ızgaraları

https://www.hepsiburada.com/voven-balkon-filesi-agi-beyaz-100-100-cm-p-HBV000013OVJL?magaza=NetLife#reviews Şöyle bir şey almayı düşünüyorum
  11. Bulkyapanobez

Kedi için cam ızgaraları

Yok hocam açılmıyor üstten. 1662975437 Hocam sineklik sağlam gelmezmis gibi geliyor. Benim asıl işim kedi köpek yuvası ve tırmalama imalatı. Kediler için ayrı sineklik var ve bunu takan yerler var fakat gereksiz pahalı oluyor. O yüzden direkt cama montaj yapsam olur mu diye düşünüyorum
  12. Bulkyapanobez

Kedi için cam ızgaraları

İyi günler,gece uyurken sıcaktan cam açıyorum kedim aşağı düşecek diye korkuyorum camı kapatıyorum sıcak açıyorum kedim korkutuyor. Sineklik fiyatlarına baktım aşırı pahalı aklıma şöyle bir fikir geldi. Görselde beyaz pencere sarı ızgara kırmızı da vida şeklinde sineklik yapsam sağlam olur mu...
  13. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

Bu ürünü Bu arkadaşın dediği gibi amazondan 268 TL e aldım ikinizide teşekkürler
  14. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

Daha farklı öneriniz var mı ? 1658327962 Benim de içime şimdi başka seçenek de yok gözüküyor fiyatı da 269 TL uygun gibi
  15. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

Buldum hocam teşekkürler 1658327750 O zaman https://www.amazon.com.tr/Philips-MG3720-Erkek-Bak%C4%B1m-Arada/dp/B075JNQK46/ref=mp_s_a_1_1?crid=27U90PD4SZ7R8&keywords=Philips+MG3720%2F15&qid=1658327614&smid=A1UNQM1SR2CHM&sprefix=philips+mg3720%2F15%2Caps%2C166&sr=8-1 Bunu alıyorum ?
  16. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

Link alabilir miyim
  17. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

Ya reis ben de sakal 16 da başladı zaten hafif kirli sakal seviyordum aşırı sert değiller şuan 1658326717 Bu fiyat bandında daha iyisi yok ise almayı düşünüyorum ?
  18. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

18 yaşıma girdim bu zamana kadar jiletle tıraş oluyordum fakat komple kesmek hiç hoşuma gitmiyor hem de derimi acıtıyor. Tıraş uçları olan hatta mümkünse burun için de ucu olan tıraş makinesi önerisine ihtiyacım var. Veya alırken nelere dikkat etmem gerekir bir fikrim yok
  19. Bulkyapanobez

Philips airfryer hakkında bilgi

İyi günler, son zamanlarda airfryer arayışına başladım ve kafama uyan model olan...
  20. Bulkyapanobez

2. el 3D yazıcı önerir misiniz?

Almaya niyetlendigimde ender 3 pro model printer hakkında çok fazla iyi şey duymuştum. Çok ciddi bir şekilde f/p olarak piyasada adını çıkarmış,2. El piyasasını bilmiyorum en azından aklınızda bulunsun.
Top Bottom