Arama sonuçları: *

1. Kiritoほ

Yeni Eve Taşınacağız Odamı Nasıl Yapabilirim

Gamer ekipmanlarım var zaten almam gereken şeyler masadır avizede tablodur belki PS5’e bakacağım televizyon için bu oynayan koltuklardan olabilir tekli televizyon sehpası gibi gibi 1685101634 Yoksa şuan ki odam şu şekilde
  2. Kiritoほ

Yok dostum hemen anlatayım PC Monitör klavye mouse PS5 Oyuncu Koltuğu Gibi teknolojik ürünlerim var ama PS5 için görüntü cihazım yok Eksiklerim masa yatak gardırop gibi şeyler Benim isteğim şunlar L masa PS5 için ekran PS5’in karşısına koyulabilecek herhangi bir rahat sabit sandalye gibi gibi...
  3. Kiritoほ

Eşyalarla beraber mi diyorsun yatak mobilyalar masa bence çok daha fazla tutar gibi bir TV zaten ne kadar
  4. Kiritoほ

İnşallah gerçekleştireceğim Özel L masa dalan yaptırıp güzel bir ışıklandırma kurmak istiyorum ama hayırlısı bakalım 1685081876 Nereden almalıyım eşyaları falan bunlar hakkında hiç bilgim yok
  5. Kiritoほ

Dostlar selam odam çocukluğumdan beri eşyalarımla aynı şimdi yeni eve taşınacağız ve kendime yeni bir oda tasarlamak istiyorum bütçe olabildiğince minimal ama şu tarz bir oda tasarlamak için olabildiğince kısarsak ne kadar tutar Bütün elektronik eşyalarım var PS5 PC Koltuk vs sadece eşyalar ve...
Top Bottom