Arama sonuçları: *

1. Ç

Kasada sürekli bu ışık yanıyor

Eskiden yanmıyordu bazen yanıp sönüyordu şuan genellikle sürekli yanıyor. Yanmasının sebebi nedir.
  2. Ç

Pc sesli çalışmaya başladı

Hangi fanında sorun vardı güç kaynağında mı 1619602202 Ve benim pc de bir süre çalıştıktan sonra oluyor ilk açıldığında anlaşılacağını düşünmüyorum
  3. Ç

Isınma olmuyor iç fanlarından birinde sorun olduğunu düşünüyorum 1619601979 Çözümü yeni fan almak mıdır dostum ve hangi fan olduğunu nereden anlayabilirim
  4. Ç

Oyunlarda fps 60 dan az olunca kasıyor

Çok bir çözümü yok parça değişikliğine gidebilirsin ya da ayarları düşürebilirsin
  5. Ç

Pc eskiden böyle değildi bir süredir biraz kullandıktan ya da oyun oynadıktan sonra çok sesli çalışmaya başlıyor. Dış fanından geldiğini düşünmüyorum ses kasanın içinden geliyor. Acaba sorun hangi parçadadır veya neden sesli çalışmaya başladı.
  6. Ç

Oyunlarda fps 60 dan az olunca kasıyor

Monitörünün hz değerine bağlı eğer 60hz ise 60fps altına düşünce kasıyor gibi görünür. Ayarlardan hz değeri ile oynayabilirsin
  7. Ç

Pc her açılışta bu şekilde oluyor

Arkadaşlar pc yi her açtığımda tablet modu ile açılıyor. Tablet ayarlarını düzeltmeme rağmen devam ediyor yardımcı olabilir misiniz
  8. Ç

Bilgisayarım 64 bit ancak komut istemcisinde system32 olarak görünüyor

Sistemim 64 bit ancak komut istemcisinde 32 bit olarak görünüyor
  9. Ç

To skip disk checking, press any key within 8 second hatası alıyorum bilenler varsa bakabilir mi.

To skip disk checking, press any key within 8 second hatası alıyorum. Her açılışta çıkıyor. Hatayı kapatmayı biliyorum. Bu hata neden olur, parçalarımda sıkıntı mı var, bilenler lütfen yardım etsin
Top Bottom