Neler Yeni

Pc sesli çalışmaya başladı

Çınar88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çınar
Pc eskiden böyle değildi bir süredir biraz kullandıktan ya da oyun oynadıktan sonra çok sesli çalışmaya başlıyor. Dış fanından geldiğini düşünmüyorum ses kasanın içinden geliyor. Acaba sorun hangi parçadadır veya neden sesli çalışmaya başladı.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,451
İsim
Eren
Pc eskiden böyle değildi bir süredir biraz kullandıktan ya da oyun oynadıktan sonra çok sesli çalışmaya başlıyor. Dış fanından geldiğini düşünmüyorum ses kasanın içinden geliyor. Acaba sorun hangi parçadadır veya neden sesli çalışmaya başladı.
fanlardan birinin vidası gevşemiş ola bilir ben de de oluyordu o fanı çıkart tım

YagizS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yağız
Fanları sesli dönüyorsa içi tozlanmış olabilir ondan dolayı fazla ısı yapacağı için sesli çalışıyor olabilir.

Çınar88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fanları sesli dönüyorsa içi tozlanmış olabilir ondan dolayı fazla ısı yapacağı için sesli çalışıyor olabilir.
Isınma olmuyor iç fanlarından birinde sorun olduğunu düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

fanlardan birinin vidası gevşemiş ola bilir ben de de oluyordu o fanı çıkart tım
Çözümü yeni fan almak mıdır dostum ve hangi fan olduğunu nereden anlayabilirim

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,451
İsim
Eren
Isınma olmuyor iç fanlarından birinde sorun olduğunu düşünüyorum

Çözümü yeni fan almak mıdır dostum ve hangi fan olduğunu nereden anlayabilirim
ben fanları bilgisayar çalışıyorken tek tek fana giden kabloları bulup sökmüştüm öyle bulmuştum yeni fan alabilirsin 30 40 tl ye bulabilirsin

Çınar88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben fanları bilgisayar çalışıyorken tek tek fana giden kabloları bulup sökmüştüm öyle bulmuştum yeni fan alabilirsin 30 40 TL ye bulabilirsin
Hangi fanında sorun vardı güç kaynağında mı

ben fanları bilgisayar çalışıyorken tek tek fana giden kabloları bulup sökmüştüm öyle bulmuştum yeni fan alabilirsin 30 40 TL ye bulabilirsin
Ve benim pc de bir süre çalıştıktan sonra oluyor ilk açıldığında anlaşılacağını düşünmüyorum

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,451
İsim
Eren
Hangi fanında sorun vardı güç kaynağında mı

Ve benim pc de bir süre çalıştıktan sonra oluyor ilk açıldığında anlaşılacağını düşünmüyorum
O zaman bilemiyorum bende açma tuşuna basar basmaz normal kasanın egzos fanından ses geliyordu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,119
Üyeler
150,406
Son üye
dasdasfq231asrf
Top Bottom