Arama sonuçları: *

1. İ

Bilgisayar kendi kendine reset atma sorunu

bulursanız banada söyleyin
  2. İ

Bilgisayar aniden kapanıyor !

ben sadece adama psu önerdim ister alır ister almaz bu kadar egolu olmayın .
  3. İ

Bilgisayar kendi kendine reset atma sorunu

bulursanız banada söyleyin
  4. İ

strive_for_greatness konuşmak icin konuşmuyoruz adama psu öneriyoruz 1613229619 bizim dedigimizin aynısı demen peki ve bize konuşmak icin konuşmayın demen :ROFLMAO: arkadaşın psuda sıkıntı seninde beyinde
  5. İ

Bilgisayar aniden kapanıyor acil yardım

Psu sıkıntı PSU değiştir kaliteli ve geleceğe dönük bir PSU al.yoksa işin zor
  6. İ

PSU(GÜÇ KAYNAGIN ) BERBATDAN ÖDE POWERBOSSTER NE ABİ ONU ALACAGINA EVİNE SAATLİ BOMBA ALSAN DAHA KARLI CIKARSIN TEK SEBEBİ PSU. GÜC KAYNAGIN SİSTEME YETERİNCE GÜC VEREMEDİGİ İXİN KENDİNİ KORUMAYA ALIYOR VE SİSTEMİ KAPATIYOR VEYA YENİDEN BALŞATIYOR. En yakın zamanda kaliteli bir PSU almanı...
  7. İ

Aniden ekran kararması

Monitör sinyal almıyorsa bunun sebebi ekran kartı dır.ekran kararmasını bir video ile açıklar mısınız daha açıklayıcı olsun.
  8. İ

Bilgisayarımın aniden kapanması / Siyah ekran vermesi

O kadar yüksek derecelere ulaşması çok zor acıkcası.CPU VE GPU,nun termal macunlarını değiştir ve kasanın güzelcene bir bakımını yap eğer yapmayı bilmiyorsan bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim eğer kendin yapacaksanda anakarda çıplak elle de dokunma bir eldiven tak . 1613187179 He bu...
  9. İ

Sizce Pcmi kaça satarım?

valla 5500 ila 6000 arası iyi
Top Bottom