Arama sonuçları: *

1. Alina

DA SİSTEM 3'de Oyunlar Kapanıyor

Evet 1601301535 Ama işlemci testi daha önemli 1601301554 Programın ismi aklıma gelmedi, bilen varsa yazsın 1601301592 Prime 95
  2. Alina

Bence sen bir stres testi yap , zaten kapanmazsa sorun kesin oyundadır. 1601301464 Bunları en baştan yapman gerekliydi.
  3. Alina

Hayır düşük
  4. Alina

Sorun ya oyunda yada işletim sisteminde . Donanımların zarar görme ihtimali düşük
  5. Alina

Sıcaklık baya iyi
  6. Alina

Yada işletim sistemi crackli ise sorun yapar
  7. Alina

Eğer ısınma var ise kapanıyor olabilir.
  8. Alina

Knk DA-3 te bulunan parçalarla aynı sorunu yaşayan var . Burada sanki parçaları üreten ve tasarlayan donanım arşivi ymiş gibi algıyanlar olduğu için dedim .
  9. Alina

"DA-3 aldım oyunlar açılmıyor,çok ısınıyor , kalitesiz sistem yapmışlar " fln diyen çok var. Sana özel demiyorum , sen burda vurgulamamışsın ama bunu yapan çok var.
  10. Alina

Sorununuzun yanına sistemi yazmanızın bir mantığı yok , bilmeyen birisi isimini verdiğin sistemden şüphelenecek. Sıcaklık değerlerini yazarsın donanım bilgisini yazarsın . Bu durumun sanki DA-3 e özel miş gibi algılanması çok saçma
  11. Alina

Arkadaşımda Benden düşük bir bilgisayar olmasına rağmen benden çok fps alıyor

Ki olsada bu durumu değiştiremeyiz. 1601281267 Dostum haklısın ama bu durum çok fazla çözümü olan bir durum değil . Şey gibi "beyler bilgisayarım kırıldı , ne yapmam gerek " yenisini al 1601281282 Buna benziyor
  12. Alina

Kendi bilgisayarının iyi olduğunu bildiğin halde bu duruma anlam verip çözemiyorsun peki biz nasıl çözelim. 1601281186 Maalesef en azından benim bir fikrim yok .
  13. Alina

Knk o zaman tek ihtimal var , overclock yaptı. Çünkü senin sistemin açık ara daha fazla FPS vermesi gerekiyor. Bunu bize sormak yerine ona sor bence
  14. Alina

Monitörünün çözünürlüğü ne ? Ve hangi çözünürlükte oynuyor?
  15. Alina

Hangi grafik ayarlarında oynuyorsun, Büyük ihtimalle grafik ayarları orta dır. 1601280725 İkinizde ultra da açın oyunu .
  16. Alina

Tüm driverlarını güncelledin mi ?
  17. Alina

Aşırı ısınma sorunu bitmiyor

İçin rahat değilse camı çıkart . Isı bir şekilde camda kalacaktır ve soğuması daha zordur metale göre.
  18. Alina

Da sistem 3 csgo işlemci kullanımım ve fps im düşük

Benimki hasarlı geldiği için daha bakmadım ama bana Windows kurulu gelmeyecek dediler . Sadece bios güncellemesi olacak dediler.
  19. Alina

Da sistem 3 csgo işlemci kullanımım ve fps im düşük

@Abdullah Hacıgül bakar mısın abi , biraz karışık bir durum . İtopyanın böyle bir şey yapacağını sanmam ayrıca Windows 10 kurulu gelmiş. 1599989479 Tüm driverların güncel mı? Windows 10 un kurulu gelmesi anormal bir şey normalde kurulum olmuyor belkide üstünü kapatmak için yapmışlardır , dediğim...
Top Bottom