Arama sonuçları: *

1. A

Sürekli Reset Atma Sorunu

Teşekkür ederim, yardımların ve ilgin için çok sağol.
  2. A

Malesef aynı kulaklıktan dzzt diye bir ses gelip kapanıyor. PC yi ilk aldığım zamanlar ramlerin mhzlerini arttırmıştım sonra tekrar azalttım. Onunla bir alakası olabilir mi?
  3. A

Bios üzerinden herhangi bir ayarla önüne geçebilir miyim acaba? Voltaj ayarlarıyla alakalı bir durum olabilir mi? Acaba ekran kartını yeteri kadar besleyemiyor mu?
  4. A

Ya şimdi korkum bunuda yollayacağım 2 hafta bekletip arıza saptanmadı demesinler
  5. A

Yani yeni bir 600w yeterli olacak mı? Yoksa yükseltmem mi gerekiyor? Şuanda yeni bir PSU alacak bütçemde yok, garantiye yolladığımda değişim yaparlarsa aynı sorunla mı karşılaşacağım? Yine günlerce bekleyip arıza saptanmadı demelerinden korkuyorum :/
  6. A

Isı değerleri normal daha önce aldığım değerler. Soktum fakat herhangi bir sorun bulunmadı.
  7. A

Arkadaşlar selamlar bilgisayarımı yeni topladım, bir kaç ay oldu. Başlarda problem yoktu, fakat daha sonra Battlefield 1 oynarken mavi ekran vermeye başladı, araştırdım ve bir kaç kişide de verdiğini görünce oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşündüm. Daha sonrasında sadece Battlefield 1 de mavi...
Top Bottom