Arama sonuçları: *

1. B

Formattan sonra açılmama sorunu

Arkadaşlar dün windows güvenliğini hiçbir şekilde açamamıştım ( uzun süredir kapalıydı) Açmak için birçok şey denedim neredeyse 1.30 2 saat uğraştım ama yok ne yaptıysam olmadı sonra pcyi yeniden başlattım opera kullanıyorum opera açılmadı tıkladım açılmadı yine pcyi resledim yine olmadı yine...
  2. B

Windows Microsoft teams açılmıyor

Dostum çözdüm sorunu . Şu videodaki son 3. adımda çözdüm . Buraya bırakayım .
  3. B

Pc açılmıyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor çıkıyorum tekrar bura açılıyor bilip bilmeden bi şey yapmayım dedim.
  4. B

Ram Slotu Arızalı

Arkadaşlar benim sıvı soğutmamın bir fanı ( sıvı soğutma iki fanlı ) cızırtı yapıyordu ben de yukardan hafifçe vurarak cızırtısını bir nebze engellediğimi sanıyordum . Dün farkettim de yine aynı şeyi yaptığımda 3. ram slotunun da çalışmadığını farkettim . Bunlar garantiye girer mi ayrıca masıl...
  5. B

PUBG Mobile Fps Drop Sorunu

Tencent in Resmi emulatörünü kullanıyorum
  6. B

PUBG Mobile Fps Drop Sorunu

Arkadaşlar PUBG yi kasmadan drop yemeden ultrada ortalama 120 fps ile oynuyorum fakat PUBG Mobileyi sadece en düşük ayarlarda fps dropsuz oynayabiliyorum onun dışındaki ayarlara alınca fps dop yiyorum sebebi nedir? ( PUBG Mobile hariç diğer oyunlarda fps drop yemiyorum veya kasmıyorlar) Sistem ...
  7. B

Ram sorunu

evet ama maalesef olmadı 1592397947 Sanırım 3 ve 4. slotta sıkıntı var 1592399051 Reis cevap yazsan acil lütfen
  8. B

Ram sorunu

Ramlarimi 1 ve 2 . slotlara takınca görüntü alıyorum ve sistem çalışıyor sorunsuz ama 2 ve 4 . slotlara takınca çalışmıyor tek tek denedim sadece 4 , sadece 3 her kombinasyonu denedin çalışmıyor . Ben işlemcimi takarken ( Amd ryzen 7 3700x ) ayagını kaldırmadan takmıstım sonra da sogutucuyu...
  9. B

valorant lol için gtx 1660 ti vs rtx 2060

Bence 2060 daha iyidir.Hem 1080p hem de 2k için
  10. B

Yatak odasının ışığını açınca modemin internet ışıkları ( dsl ve internet ışıkları ) sönüyor ve internet gidiyor.

elektrikçi elektrikle alakalı bir problem yok dedi çünkü elektrikle alakalı olsaymış modem komple kapanırmış ama dsl ve internet ışıkları sönüyor
  11. B

Yatak odasının ışığını açınca modemin internet ışıkları ( dsl ve internet ışıkları ) sönüyor ve internet gidiyor.

Turknet VDSL deyim . Turknet genelinde sorun olduğunu biliyorum ama sorundan kaynaklı değil bu test ve gözlemler yaptım . Bir de Turknet in ADSL sinde iken böyle bir sorun yoktu .
  12. B

İşlemci sıcaklığım 64 iken bir anda 74 e çıkıyor fan hızı artıyor geri 64 e iniyor fan hızı normale geliyor [ oyunda ( PUBG de )]

orta , çok düşük , çok düşük , orta , çok düşük , çok düşük , orta 1592306654 masaüstünde iken de öyle veya başka bir oyunda iken de öyle
  13. B

PC Kendiliğinden Kapanıyor

Öncelikle fps drop oluyor mu oyunlarda ki olmasa da büyük ihtimalle başlar. Çözüm olarak ise eger işlemciye az voltaj veriliyor ise artırabilirsin ama yavaş yavaş ( +0,025 şeklinde ) 1.4 volt u geçmeyin.
  14. B

PC Kendiliğinden Kapanıyor

büyük ihtimalle voltaj yetersiz geliyordur sistem de kendine reset atıyordur
Top Bottom