Neler Yeni

PUBG Mobile Fps Drop Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu
Arkadaşlar PUBG yi kasmadan drop yemeden ultrada ortalama 120 fps ile oynuyorum fakat PUBG Mobileyi sadece en düşük ayarlarda fps dropsuz oynayabiliyorum onun dışındaki ayarlara alınca fps dop yiyorum sebebi nedir? ( PUBG Mobile hariç diğer oyunlarda fps drop yemiyorum veya kasmıyorlar)
Sistem : Ryzen 7 3700x , RTX 2080 , HyperX 3200mhz 16x2 ( dual channel kullanmıyorum , kullanamıyorum dual channel yapınca anakartın ram ışığı yanıyor ve pc açılmıyor ) , Samsung 970 Evo Plus , Seagate Barracuda 2 TB , X470 Gaming Pro , Frisby Gamemax GM-1050

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
Arkadaşlar PUBG yi kasmadan drop yemeden ultrada ortalama 120 fps ile oynuyorum fakat PUBG Mobileyi sadece en düşük ayarlarda fps dropsuz oynayabiliyorum onun dışındaki ayarlara alınca fps dop yiyorum sebebi nedir? ( PUBG Mobile hariç diğer oyunlarda fps drop yemiyorum veya kasmıyorlar)
Sistem : Ryzen 7 3700x , RTX 2080 , HyperX 3200mhz 16x2 ( dual channel kullanmıyorum , kullanamıyorum dual channel yapınca anakartın RAM ışığı yanıyor ve PC açılmıyor ) , Samsung 970 Evo Plus , Seagate Barracuda 2 TB , X470 Gaming Pro , Frisby Gamemax GM-1050

Hocam adı üstünde pubg mobile emilötörden oynuyorsunuz bilgisayar için uyumluluk sorunu var yada oynadığınız emilötörde sıkıntı olabilir

Top Bottom