Arama sonuçları: *

1. B

PC sürekli reset atıyor

Günlerdir izliyorum ben izlediğimde olmuyo hiç dalga geçiyo pc benle çıldırmak üzereyim 1604832202 Gpu ile ilgili herangi bir test yaptığım an kapanıyor gpunun bozuk olduğunu nasıl anlayabilirim
  2. B

PC sürekli reset atıyor

300 lira hadi en fazla 400 çıkartabilirim şuan
  3. B

PC sürekli reset atıyor

Yeni bi psu almam lazım o zaman herhangi bi önerin var mı bu konuda pek param yok
  4. B

PC sürekli reset atıyor

Yani size şöyle bir bilgi de vereyim sistemde psu ve işlemci dışındakiler 0 alındı o ikisi 2.el alındı o yüzden şüpheleniyorum o ikisinden ilk hangisinden şüphelenmeliyim acaba
  5. B

PC sürekli reset atıyor

Elimde veya yakınımda başka bir psu yok 1604830885 Ama dediğim gibi 1 aydır böyler bir şey yoktu birden olabilir mi böyle bir şey şuan driverleri değiştiriyorum belki işe yarar diye
  6. B

PC sürekli reset atıyor

Baktım hocam test programları çalıştırdım 40 derecenin üstüne çıkmıyor ama o zaman bile kapanıyor 1604830088 Ama test programlarında ne zaman gpu teste tıklasam kapanıyor
  7. B

PC sürekli reset atıyor

Ama yani fanlar hiç kapanmıyor
  8. B

PC sürekli reset atıyor

Evet takılı
  9. B

PC sürekli reset atıyor

Pc yi toplayalı 1 ay oldu son bir haftaya kadar böyle bir sorun olmuyordu pc bazen hiç görüntü gelmiyor bazen geldiğinde de bir süre sonra reset atıyor işlemci fanı falan bütün fanlar sürekli çalışıyor ama Sistem msi a320m a pro ryzen 3 2200g corsair 8gb vengeance psu corsaiar vs450
Top Bottom