Neler Yeni

PC sürekli reset atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doldurdun
Pc yi toplayalı 1 ay oldu son bir haftaya kadar böyle bir sorun olmuyordu pc bazen hiç görüntü gelmiyor bazen geldiğinde de bir süre sonra reset atıyor işlemci fanı falan bütün fanlar sürekli çalışıyor ama
Sistem msi a320m a pro ryzen 3 2200g corsair 8gb vengeance psu corsaiar vs450

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.
PC yi toplayalı 1 ay oldu son bir haftaya kadar böyle bir sorun olmuyordu PC bazen hiç görüntü gelmiyor bazen geldiğinde de bir süre sonra reset atıyor işlemci fanı falan bütün fanlar sürekli çalışıyor ama
Sistem msi a320m a pro ryzen 3 2200g corsair 8gb vengeance psu corsaiar vs450
PSU kablosu tam takılı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.
Ama yani fanlar hiç kapanmıyor
O zaman işlemci çok ısnıyor olabilir aynı durumu ekran kartında yaşadım oyunda bir anda siyah ekran veriyordu arkadaki şarkı vs. gidiyordu ama kasa fanları,ışıkları filan çalışıyordu.Oyunda veya boşta kaç derece olduğuna bakın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doldurdun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman işlemci çok ısnıyor olabilir aynı durumu ekran kartında yaşadım oyunda bir anda siyah ekran veriyordu arkadaki şarkı vs. gidiyordu ama kasa fanları,ışıkları filan çalışıyordu.Oyunda veya boşta kaç derece olduğuna bakın.
Baktım hocam test programları çalıştırdım 40 derecenin üstüne çıkmıyor ama o zaman bile kapanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktım hocam test programları çalıştırdım 40 derecenin üstüne çıkmıyor ama o zaman bile kapanıyor
Ama test programlarında ne zaman gpu teste tıklasam kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.

Ama test programlarında ne zaman gpu teste tıklasam kapanıyor
Aşırı garip bir durum böyle olması baya sıkıntı 40 ta kapanmaması lazım gpu testide galiba ekran kartı yok diye veya işlemcide bir sıkıntı var.

Up up up up up

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doldurdun

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Elimde veya yakınımda başka bir psu yok

Ama dediğim gibi 1 aydır böyler bir şey yoktu birden olabilir mi böyle bir şey şuan driverleri değiştiriyorum belki işe yarar diye
DDU ile driverleri silin tekrar kurun , Malwarebytes ve kaspersky ile bilgisayarı taratın uzaktan biri kapatıyor olabilir düşük ihtimal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doldurdun
DDU ile driverleri silin tekrar kurun , Malwarebytes ve kaspersky ile bilgisayarı taratın uzaktan biri kapatıyor olabilir düşük ihtimal.
Yani size şöyle bir bilgi de vereyim sistemde psu ve işlemci dışındakiler 0 alındı o ikisi 2.el alındı o yüzden şüpheleniyorum o ikisinden ilk hangisinden şüphelenmeliyim acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,779
Üyeler
149,440
Son üye
adil_20
Top Bottom