Arama sonuçları: *

1. B

Masaüstü bilgisayarım rastgele zamanlarda rastgele yükler altına kilitleniyor.

Evet hiçbir şekilde çözülmüyor ve donup kalıyor aynı zamanda klavye mouse animasyonlarımda donuyor. Olay görüntüleyicisine ilk defa gireceğim nereye bakmam gerektiğini bilmiyorum tarif edebilir misiniz? 1626861205 tamamdır uygulama aklımda bulunsun ekstra bir şey lazım olursa bakabilirim...
  2. B

Cihaza crack hiçbir şey yüklemedim yüklediğim her şeyi kendi sitesinden yükledim ve ya satın aldım o yüzden ondan şüphelenmiyorum fakat yine de denemekte fayda var hangi uygulama ile yaptın virüs testini? Windows defender bir problem olmadığnı söylüyor
  3. B

SSD: Samsung SSD 850 EVO 250GB o.c işlemi yok. 1626860206 Asus gtx 1070 rog strix 8gb i7 7700k ana kart Asus maximus hero sayısını htırlamıyorum bakabileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim 32gb ram var ramlerin markasını bilmiyorum onlara da sistem içinden bakabiliyorsam söylerseniz...
  4. B

Bilgisayarım rastgele zamanlarda kitleniyor, yani oyun oynarken de kitlenebiliyor, ekranda sadece discord açıkken de kitlenebiliyor. Kilitlendiğinde klavye animasyonu donuyor mouse animasyonu animasyonlu değil de yan sön şeklinde yanıyor ve ters br şeyler olduğu açık şekilde gözüküyor donarak...
Top Bottom