Arama sonuçları: *

1. E

Yardımcı olursanız sevinirim

bilgisayar kapalıyken bendede aynısını diyor (Video sinyali yok / Uyku moduna geçiliyor...) bilgisayarı açınca düzelmesi lazım?
  2. E

Asus yazisin da donup kaliyor

Ikisinde de gelmedi asusda kaliyo
  3. E

Yine asusda kaliyo
  4. E

Hicbişey olmuyo
  5. E

Windows 10 enterprise
  6. E

Sadece pc icinden anliyorum :) klavye kisayollarindan anlamiyorum nasil yapabilirim
  7. E

Pc acilmazken formatlama şansimiz varmi boşa 60tl vermiyeyim (elimde masaüstü pc yok)
  8. E

Hayir işltim sistemindenmi kaynakli diyosunuz? Eğer öyleyse bilgisayarciya hdd yi götürüp formatlayip win 10 işletim sistemini kurmasini söylerim tabi cözülecekse
  9. E

500 gb 250gb bicimlendirilmis c ve d diski seagate diye bi marka (Fps yüksekken drop yiyordum kapatıp actgim da bu sorun oldu(
  10. E

Oyun veya oyun oynamayinca pc kasıyor kapattıp yarın açtim bu seferde asus yazisinda dondu kaldi ilerlemiyor ctrl+alt+del yaptim cozulmedi bios pili cikardim 30 dakika bekledim taktim duzelmedi termal macun bile degistim erkan karti ve işlemcinin yine cozum olmadi anakart kablolarini cikardim...
  11. E

Asus ekranında donuyor.

Sorun ne yaptiysam düzelmiyo yardım edecek yokmu?
  12. E

Asus ekranında donuyor.

Mrrhaba aynisi oldu bu sefer yaptim bunu yeniden başladi ama düzelmedi. 1592409732 Windows mu hasarlıdır yoksa anakartmı? Işlemci termal macunu bitincede böyle olurmu?
  13. E

Asus ekranında donuyor.

güncel.
  14. E

Asus ekranında donuyor.

Düzeldi. 2 aydir sorunu bulamadim her kapatmamda oluyor ama neden kaynaklaniyor 1591982371 Geldi Neden kaynaklaniyo bu? Anakarttami dorun var dediğini yaptim oldu 1591982376 Geldi Neden kaynaklaniyo bu? Anakarttami dorun var dediğini yaptim oldu
  15. E

Asus ekranında donuyor.

pc kenfiresetliyor
  16. E

Asus ekranında donuyor.

Sorun cok canımı sıkmaya başladı artik her açip kapatmamda oluyor. Neyden kaynaklaniyor..
  17. E

Asus ekranında donuyor.

Şmdi açtm yazdiklarimi tekrarladim bu sefer düzelmedi Nvidia kullaniyorum
  18. E

Asus ekranında donuyor.

Merhaba bugün yine oldu CDROM data kablosunu anakarttan çıkardım cdroma giden sata takılıydı cdromdan powersupply dan gelen güç kablosunu çıkardım aynısını HDD içinde yaptım bi kaç dakika bekledim ve taktım tekrar çalıştırdım açıldı Alıntı aynısını yaptım düzeldi
  19. E

Asus ekranında donuyor.

Merhaba sürüm dediğiniz gibi güncel bu arada bu seferde sorunu şu şekilde çözdüm; CDROM data kablosunu anakarttan çıkardım cdroma giden sata takılıydı cdromdan powersupply dan gelen güç kablosunu çıkardım aynısını HDD içinde yaptım bi kaç dakika bekledim ve taktım tekrar çalıştırdım açıldı
  20. E

Asus ekranında donuyor.

Pc düzelirse hallederim.
Top Bottom