Arama sonuçları: *

1. Fake Yiğit

VİDEO TDR FAİLURE mavi ekran

ramler uyumlu değildir
  2. Fake Yiğit

bu bakım ne kadar tutar?

hee o şey latop takma kısmındaki şeyler bozuktur onu düzeltmeye yeni latop parası isterler
  3. Fake Yiğit

Bilgisayarım Shot Down Oluyor

abi şimdi ilk olarak işlemcinin 70 dereceyi geçmediğinden emin ol onun dışında elekterik kaçağı olabilir yada ram ekran kartın işlemciden daha iyi olduğu için darboğazdan bilgisayar donuyordur
  4. Fake Yiğit

bu bakım ne kadar tutar?

kankam şimdi iç temizlik 50 tl bu kesin driverler 50 tl buda kesin ama bataryada sıkıntı varsa orjinal bataryalar 500 600 700 çakma bataryalarda ise 50 60 70 90 100 civarı harici olarak şarj kablosunda ise orjinal 150 200 arasıdır çakmalar 50 60 70 civarıdır gene bataryada çakma almanı önermem...
  5. Fake Yiğit

bu bakım ne kadar tutar?

adamın sabit fiyatı yoksa 200 150 arası
  6. Fake Yiğit

wifi ile güzel bir internet almak için neler almam lazım

eminmisin benim en kötü 20 25 download 7 8 upload almam lazım ona göre aldığım routeri iadeye göndereceğim
  7. Fake Yiğit

wifi ile güzel bir internet almak için neler almam lazım

beyler benim inetnetim 50 download 7 8 upload şimdi ben wifiye geçtim internete düşüş olcağını biliyorum ama 0.25 download olacağını düşünmüyordum benim neye ihtiyacım var router aldım pek beğenmedim hepsiburadan üzerinden iade edip farklı bir ürüne geçmek istiyorum bu ürün ne olsun bilmiyorum...
  8. Fake Yiğit

windows logosundan sonra restart

tam olarak bilmiyorum ama windows kurulurken bir dosyan kurulmamış olmasındandır bilgisayara format atıp tekrar windows kurunca düzelmelidir
Top Bottom