Neler Yeni

Bilgisayarım Shot Down Oluyor

makaa210

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Mocan
Arkadaşlar herkese selam, bilgisayarım yaklaşık 2 yıllık bir bilgisayar. Oyun oynarken veya sadece tarayıcı üzerinde takılıp video izlerken bilgisayar kasası hariç her şey shot down oluyor sebebi hiçbir şekilde bulamadım. Şöyle ki önce bilgisayar donuyor, klavyemin ışıkları donuyor, monitörler donuyor hiçbir hareket yapamıyorum sonra kasa hariç her şey otomatik kapanıyor monitörler gidiyor, klavye kulaklık mouse hiç çalışmıyor ışıkları dahi yanmıyor. Ama bilgisayar kasası çatır çatır çalışmaya devam ediyor fanlar dönüyor ışıkları yanıyor sürekli tamamen kapatıp açmak zorunda kalıyorum ve bu çok artmaya başladı sizce ne yapmalıyım?

Ekler

• IMG_20210421_122401.jpg
    IMG_20210421_122401.jpg
    914.3 KB · Hit: 37
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,105
İsim
Eren
Arkadaşlar herkese selam, bilgisayarım yaklaşık 2 yıllık bir bilgisayar. Oyun oynarken veya sadece tarayıcı üzerinde takılıp video izlerken bilgisayar kasası hariç her şey shot down oluyor sebebi hiçbir şekilde bulamadım. Şöyle ki önce bilgisayar donuyor, klavyemin ışıkları donuyor, monitörler donuyor hiçbir hareket yapamıyorum sonra kasa hariç her şey otomatik kapanıyor monitörler gidiyor, klavye kulaklık mouse hiç çalışmıyor ışıkları dahi yanmıyor. Ama bilgisayar kasası çatır çatır çalışmaya devam ediyor fanlar dönüyor ışıkları yanıyor sürekli tamamen kapatıp açmak zorunda kalıyorum ve bu çok artmaya başladı sizce ne yapmalıyım?
driverlar güncel mi

kasada elektrik kaçağı yapan bir şey olabilir bendede aynı sorun vardı kasamın önündeki mikrofon kulaklık girişimde kaçak vardı kontrollerini yaptırabilirsin
kablosu sökülünce düzelmişti eğer öyleyse kolay bir şekilde hallolabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusuf Yiğit Yıldız
abi şimdi ilk olarak işlemcinin 70 dereceyi geçmediğinden emin ol onun dışında elekterik kaçağı olabilir yada ram ekran kartın işlemciden daha iyi olduğu için darboğazdan bilgisayar donuyordur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,454
Üyeler
154,933
Son üye
El Padre
Top Bottom