Arama sonuçları: *

1. Fatih Avşar

Bilgisayar açılırken şifre girmek istemiyorum yardım eder misiniz

Beyler yeni format attım şifreyi kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz.
  2. Fatih Avşar

Kasa olmadan bilgisayarimi nasıl açarım

Neyse iki gün daha bekler kasayla denerim yapicak bişi yok
  3. Fatih Avşar

Bakalım bı video bulabilirsem deneyeceğim
  4. Fatih Avşar

Anakarta bir zararı varmıdır? 1602752753 Kısa devre yada herhangi bi şekilde zararı olurmu
  5. Fatih Avşar

Tüm parcalarim geldi kasa hariç aceba kurama nasıl açacam sistemi anakartim h410M S2H
  6. Fatih Avşar

Pc 24 saat acik dursa sorun olurmu

Olmaz stabil çalışsın ısınmasın sorun olmaz
  7. Fatih Avşar

Pc kendini kapatıyor (kasa çalışıyor ekran yok)

ekrankartsız açmayı dene birde çok fazla ısınıyorsa ekran kartı belki bu yüzden oluyordur
  8. Fatih Avşar

KAÇ FPS aldığıma nerden bakarım ? Ve sters testi şart mı

ekran kartım olmadığı için ağır bir oyun oynayamam ama sistemi denemek için oyun indirip saatlerce oynayıp sıcaklık değerlerini kontrol edeceğim
  9. Fatih Avşar

Bunları yaptıktan sonra sistemde sorun olursa iade yada garanti kapsamına giriyor mu ?
  10. Fatih Avşar

beyler sistemi kurduğum zaman stres testi yapmak zorundamıyım ve işlemci derece sıcaklık fps bunlara nerden hangi proglamla bakacağım yardımcı olursanız sevinirim
  11. Fatih Avşar

Beyler sistemin parçalarını sipariş ettim ayrı ayrı siteler sorun olur mu?

teşekkürler iade 14 gün sanırım hepsini aynı gün kargoya verdim pazartesi ve salı günleri kargolanır ne zaman gelir bilmiyorum tüm parçalar geldiği zaman kutuları açmayı düşünüyorum sorunlu yada hasarlı çıktığından emin olmam için birleştirmem gerekiyo sanırım bu yüzden böyle düşündüm 1602395295...
  12. Fatih Avşar

birçok video izledim sen aldığında sorunlu parça geldimi yada çıktımı güvenilir yerlerden olumlu yorumlar sonucu aldım hep inşallah sorun olmaz
  13. Fatih Avşar

Örnek video atarmisin 1602356003 Tamamdır yapacagim
  14. Fatih Avşar

YouTube da birçok video izledim çok karmaşık yada karışık bı şey göremedim zaten parçaların yeri belirli yanlış bişey yapma olasılığı çok az gibi duruyo
  15. Fatih Avşar

Toplarken yada parçaları açarken video çekmem ise yarar mı ? parçanın bozuk yada hasarlı çıkması gibi ihtimaller ne kadar fazla güvenilir satıcı ve güvenilir sitelerden alışveriş yaptım umarım bı problem olmaz Birde ilk kez sistem birleştirecegim tavsiyeleriniz varmı?
  16. Fatih Avşar

Aldığım fps parçalarıma göre düşük mü?

Konu dışı olucak ama r7 240 4Gb bende almayı düşünüyorum nerden hangi fiyata aldın söyler misin
  17. Fatih Avşar

Çözüldü✓ CPU kullanımı 100 sorunu

Hiçbir sorun yaşanmıyor ben yaşamadım suanlik yani render alacak değilsin bu işlemciyle web'de gezilmek için ideal
  18. Fatih Avşar

Çözüldü✓ CPU kullanımı 100 sorunu

Laptopta takılı arka planda indirme yapıyormus sanırım işlemi sonlandır dedim Windows indirme biseyi yazıyordu düzeldi şimdilik bir problem yok
Top Bottom