Neler Yeni

Beyler sistemin parçalarını sipariş ettim ayrı ayrı siteler sorun olur mu?

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
Toplarken yada parçaları açarken video çekmem ise yarar mı ? parçanın bozuk yada hasarlı çıkması gibi ihtimaller ne kadar fazla güvenilir satıcı ve güvenilir sitelerden alışveriş yaptım umarım bı problem olmaz
Birde ilk kez sistem birleştirecegim tavsiyeleriniz varmı?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
Güvenilir siteler ise sorun olmaz. İlk kez birleştirme yapacak isen bilen birinden yardım alsan daha garanti olur işin.

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenilir siteler ise sorun olmaz. İlk kez birleştirme yapacak isen bilen birinden yardım alsan daha garanti olur işin.
YouTube da birçok video izledim çok karmaşık yada karışık bı şey göremedim zaten parçaların yeri belirli yanlış bişey yapma olasılığı çok az gibi duruyo

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
YouTube da birçok video izledim çok karmaşık yada karışık bı şey göremedim zaten parçaların yeri belirli yanlış bişey yapma olasılığı çok az gibi duruyo
İyi öğrendiğinden eminsen sıkıntı yok. Ama sen genede birleştirme yapacağın zaman yanında video açık olsun ve teker teker izleyerek yap işini sağlama al.

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
İyi öğrendiğinden eminsen sıkıntı yok. Ama sen genede birleştirme yapacağın zaman yanında video açık olsun ve teker teker izleyerek yap işini sağlama al.
Önerdigin bir video varmı ?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,645
İsim
Taylan Şimdi
Toplarken yada parçaları açarken video çekmem ise yarar mı ? parçanın bozuk yada hasarlı çıkması gibi ihtimaller ne kadar fazla güvenilir satıcı ve güvenilir sitelerden alışveriş yaptım umarım bı problem olmaz
Bende senin gibi farklı farklı sitelerden kendim topladım ve hiç montaj bilgim olmamasına rağmen sadece donanım arşivi rehberi izleyerek topladım ilk montajımdı zor ve dolu bir sistemdi kendin yapabilirsin sadece biraz uzun sürüyor.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
kırık gelen monitörümü açarken video çektim incehesaba bildirdim tertemiz sıfırıyla değişti
kaytıtsız şartsız

kesinlikle viideo çek açılırken kutu

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
Bende senin gibi farklı farklı sitelerden kendim topladım ve hiç montaj bilgim olmamasına rağmen sadece donanım arşivi rehberi izleyerek topladım ilk montajımdı zor ve dolu bir sistemdi kendin yapabilirsin sadece biraz uzun sürüyor.
Örnek video atarmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

kırık gelen monitörümü açarken video çektim incehesaba bildirdim tertemiz sıfırıyla değişti
kaytıtsız şartsız

kesinlikle viideo çek açılırken kutu
Tamamdır yapacagim

KingMeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Erdem Karakaya
bak bende çok karışık dedim ama inan işini sabırla yaparsan başarırsın benim toplamam 2 saatimi aldı basit yani internette 1 saatlik videolar var izleyerek yaparsın boşuna 100 150 tl toplatmaya verme

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
bak bende çok karışık dedim ama inan işini sabırla yaparsan başarırsın benim toplamam 2 saatimi aldı basit yani internette 1 saatlik videolar var izleyerek yaparsın boşuna 100 150 TL toplatmaya verme
birçok video izledim sen aldığında sorunlu parça geldimi yada çıktımı güvenilir yerlerden olumlu yorumlar sonucu aldım hep inşallah sorun olmaz

Top Bottom