Neler Yeni

Beyler sistemin parçalarını sipariş ettim ayrı ayrı siteler sorun olur mu?

KingMeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Erdem Karakaya
birçok video izledim sen aldığında sorunlu parça geldimi yada çıktımı güvenilir yerlerden olumlu yorumlar sonucu aldım hep inşallah sorun olmaz
hayır hiç sorun yokdu ancak anakartın arka plakası var fan monte edilen yuvalardan biri yalamaydı geri gönderdim deiştirdiler yani sana tavsiyem siteye bakma satıcının sayfasını incele puanı 8 den yukarı olanları alcağın ürünün yorumlarına dikkat et ürün geldiğinde kutu hasarlıysa video ya alabilirsin satıcı ilgilenmese bile tüketici haklarını kullanabiliarsin fazla takma bi sorunun olrsa bana özeden ulaşabilrsin

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
hayır hiç sorun yokdu ancak anakartın arka plakası var fan monte edilen yuvalardan biri yalamaydı geri gönderdim deiştirdiler yani sana tavsiyem siteye bakma satıcının sayfasını incele puanı 8 den yukarı olanları alcağın ürünün yorumlarına dikkat et ürün geldiğinde kutu hasarlıysa video ya alabilirsin satıcı ilgilenmese bile tüketici haklarını kullanabiliarsin fazla takma bi sorunun olrsa bana özeden ulaşabilrsin
teşekkürler iade 14 gün sanırım hepsini aynı gün kargoya verdim pazartesi ve salı günleri kargolanır ne zaman gelir bilmiyorum tüm parçalar geldiği zaman kutuları açmayı düşünüyorum sorunlu yada hasarlı çıktığından emin olmam için birleştirmem gerekiyo sanırım bu yüzden böyle düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://donanimarsivi.com/forum/konu/i5-10400-ile-sistem-topladim.164952/
birde burdan aldığım parçalara bakıp yorumunu yaparsan çok sevinirim gergin hissediyorum biraz

KingMeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Erdem Karakaya
güzel sipariş verdiysen en geç çarsamba ulaşır sanırım iyi günlerde kullanmanı dilerim

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Pc toplamak zor değil gidip biri 2-3 kabloyu birleştirsin diye 50 tl bayılmasın arkadaş başta benimde gözüme büyük geldide 1 kere birleştirmeye başlayınca çok kolay olduğunu anladım :D zaten anakartın klavuzunda hangi kablo nereye gösteriyor kasa anakart bağlantılarında hangi kablo nereye gösteriliyor

Top Bottom