Arama sonuçları: *

1. F

Bilgisayar temizliği nasıl yapabilirim

Hocam biraz korkuyorum parçalara zarar veririm diye ve hani sokmekten ziyade o arkadaki labirent gibi olan kablolar kafamı çok karıştıracak gibi bilgisayarıcya vermek istemiyorum ama yinede deneyeceğim kendim birde hocam bir sorum olacak anakartı sökmeme gerek var mı temizlemek için 1706651388...
  2. F

Hocam termal macun icin yükselen bir değer görmedim zaten termal macun 1 sene ila 2 sene arasında bir şey olur değer yükselse değiştirim zaten 1706645694 Pek iyi bir temizlik değil diyolar 1706645841 Bir bilgisayarcı bulamıyorum ama bilemiyorum belki fon makinesi ile yaparım soğuk ayarda
  3. F

Merhabalar arkadaşlar benim bir pcim var 1 sene 7 aydır neredeyse temizlemiyorum doğru düzgün bilgisayarı aldığımdan beri sadece bir kere ekran kartının ustlerini altini fln bezle diş fırçasıyla sildim ama detaylı temizlik yapmak istiyorum parçaları söküp falan sıvı soğutucu fln sizce...
  4. F

kasayı güç tuşundan kapatmak zararlımı

öyle yapıyordum zorda kaldığım için yaptım ve geforce kullanıyorm
  5. F

BİLGİSAYARIM GARİP SESLER ÇIKARTIYOR

Büyük İhtimal Disklerdendir ama bilgisayarımda boyle sanki çizilme sesi gibi bir ses geliyor ama oyle değil boyle sanki bir şey yazılıyor harddisktenmi
  6. F

derken sorun olmaz demi
  7. F

Merhaba Ben Kasayı Toplam kendi düğmesinden 7 kere fln kapatmışımdır dün hata oldu 2 kere kapatmak zorunda kaldım sonra disk check yapmaya başladı ama onu kapattım şuan olmuyor bir sorun var mıdır
Top Bottom