Arama sonuçları: *

1. K

Kasadan gelen cızırtı sesi

CPU ve Egzoz fanlardan gelmediğine eminim. Ya psu ya da ekran kartı. Ekran kartından şüphe ediyorum. Arıza olabilir mi? Garantiye göndereyim mi sizce?
  2. K

Coil Whine ıslık sesi gibi oluyor bildiğim kadarıyla ve oyun oynarken de masaüstünde gezerken de oluyor. Benim dediğim sürtünme sesi gibi ve sadece yük bindiğinde oluyor.
  3. K

Demir sürter gibi değil, fan bir yere sürter gibi ama tam bilmiyorum uyduruyor da olabilirim tanımlarken.
  4. K

Biraz sürtme sesi gibi sanki. Sesi yansıtmak gerekirse çok tiz bir şekilde "prrrrr" sesi çıkıyor. Ekran kartından mı PSU'dan mı bilemedim.
  5. K

Itopya'daki hazır sistemler windows kurulu mu geliyor

Ben 50 ₺ daha verip driver kurulum hizmeti almıştım windows da yüklü geldi. Hizmeti satın almazsan yüklü geliyor mu bilmiyorum.
  6. K

Arkadaşlar merhabalar. Yeni bir pc aldım, DA-Sistem serisinin ilk PC'si, RTX'li olan model. Bu pc'ds FurMark yaparken veya herhangi bir oyun oynarken kasadan tiz bir cızırtı sesi geliyor. Sanki ekran kartımın fanı sürtüyor gibi ama Coil Whine olmadığına eminim. Hangi parçadan geliyor olabilir...
Top Bottom