Arama sonuçları: *

1. Keremm

Mavi Ekran ve Açılmama Sorunu

wow çok teşekkür ediyorum yazılanların yarısının ne anlama geldiğini bilmesem dahi yardım alarak yapmaya çalışacağım hepsini
  2. Keremm

Kolay gelsin abi işinden önemli değil ya ne zaman müsait olursan bakarsın (: İyi akşamlar.
  3. Keremm

:D tamamdır teşekkür ediyorum yardımınız için.
  4. Keremm

evet windowsum güncel daha yeni güncelledim hatta. Sorun devam ederse format atmayı deneyeceğim, teşekkür ediyorum. 1616506316 hemen paylaşıyorum 1616506387 https://drive.google.com/file/d/1oy7OV53a6AizG4XARVfigRoVUGzMbmKF/view?usp=sharing bu şekilde inşallah doğru yapabilmişimdir 1616507758...
  5. Keremm

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde bilgisayar ilk açılışta anakart markası yazan ekranda takılı kalmaya başladı ayrıca birkaç defa da bilgisayar açıldıktan sonra mavi ekran aldım. Bilgisayara restart atınca sorunsuz çalışmaya başlıyor tekrar fakat bunların sebebi nedir? ne yapabilirim? format atsam...
  6. Keremm

Önce ekranım kapandı daha sonrasında bilgisayar ve şuanda açılmıyor

sanırm çözüldü sorunu bir süre açmadıktan sonra tekrar denemiş açılmış teşekkürler
  7. Keremm

bilgisayar dizüstü ve arkadaşımın o yüzden sistem özellikleri ile ilgili bi fikrim yok fakat direkt hiç tepki vermiyor.
  8. Keremm

Arkadaşlar önce ekranım kapandı daha sonrasında bilgisayar kapandı ve şuanda hiç açılmıyor bir anda noldu fikri olan var mı sorun nedir ?
  9. Keremm

bilgisayarımın kötü olması

ayrıca ekran kartı ve işlemcin eski ise günümüz oyunlarını açması zaten çok zor çoğu oyun güçlü sistem gerektiriyor artık bilgisayarım 2800tl demişsin yalnızca 3000tlye ekran kartları var artık bence bütçene göre yeni bir bilgisayar toplamalısın tabi günümüz koşullarında biraz zor gibi
  10. Keremm

bilgisayarımın kötü olması

kaç gb ssd olduğunun çok bi önemi yok okuma/yazma hızına bakmalısın bilgisayarı asıl hızlandıran değerler onlar
Top Bottom