Arama sonuçları: *

1. Laykx

Pc boştayken direk donuyor acill yardım

Bulamadım kardeşim ilk açılışta mutlaka donuyo 2. Resette pc açılırken hemen oyun açıyorum ve şu sıkıntıda var mesela win uptade güncelleme yapıyor ve pcyi yeniden başlat diyoruz ya ordada takılıyo güncellemede yapamıyorum canımı sıktı iyice
  2. Laykx

Kardeşim bios 2 ay önceki biostu en son sürüme aldım acaba biosu sıfırlarsam düzelirmi yani şuan ki bios güncel bios
  3. Laykx

Ev Evet hepsi dönüyor 1615391261 Nasıl yani anlamadım adrenalini kaldırınca komple siliyor sonra tekrar win 10 yüklüyor fakat yükleyince bile rx550 yi aynı donma devam ediyor
  4. Laykx

kardeşim herhangi bir mavi ekran hata kodu vs değil direk pc donuyor her şey tepkisiz fare klavye hatta ramlerim sekronize yanarken hepsi bağımsız yanmaya başlıyor rgb leri
  5. Laykx

@Abdullah Hacıgül. Emek emek bir sistem topladım genel özellikler şöyle sorunum alttadır Anakart ►MSI MPG X570 G.E.W 4400MHz(O.C) İşlemci ►RYZEN 5 5600X Ekran Kartı ►GIGABYTE 5700 XT GAMING OC 8GB 256Bit BU EKRAN KARTIM VARDI SATTIM ŞUAN RX 550 KULLANIYORUM HDD ►SEAGATE 2TB 7200RPM 256MB M2...
Top Bottom