Arama sonuçları: *

1. L

Pc Kilitlenme Sorunu Artık dayanılamaz seviyede

Ram geldiği gibi deneyeceğim yönteminizi umarım olur teşekkürler 👍
  2. L

İşlemcim de garantiden döndü garanti 2 farkli anakartta test ettiğini fakat bir sorun göremediğini söylemiş henüz ram gelmediğinden bir şey yapamıyorum fakat sizce yazılımsal bir sıkıntı mıdır ?
  3. L

@Donanım arşivciği @Donanım Arsivi - Kağan kimi etiketleyeceğimi bilemedim yanlış etiketse kusura bakmayın
  4. L

Selamlar arkadaşlar bundan birkaç ay önce bir konu açıp bilgisayarımda kilitlenme sorunu olduğumdan bahsetmiştim bir şekilde çözüldü sanmıştim bir süre ama daha da arttı saatlece oyun oynasam tık demez ama bir süre boş bekleyip işlem yapmazsa ekranı kapatıp klavyeyi ve mouse i kilitliyor (kasa...
  5. L

Bilgisayarım İşlem Yapmaz iken kilitleniyor

sorunu sayenizde çözdüm sağolun ekran kartının önceki sürücülerini sildim ve 1 gün test ettim hiç olmadı ve umarım tekrarlamaz teşekkür ediyorum
  6. L

Bilgisayarım İşlem Yapmaz iken kilitleniyor

Merhaba arkadaşlar sorunum bilgisayarım hiçbir işlem yapmayınca kendi kendini kilitliyor yani oyun oynar isem 7 - 8 saat bile açık tutabilirim ama ana ekranda boş boş beklesin cpu %0 iken ortalama 5 dakika içerisinde kilitleniyor ve ne mouse kullanabiliyorum ne klavye ekranı geri de açamıyorum...
  7. L

Bilgisayar kendi kendine kilitleniyor

Arkadaşlar iyi günler benim bir sorum olacaktı yakın bir dönemde yeni bir bilgisayar topladım ancak bilgisayar kendi kendini kilitliyor yani monitör almaya param kalmadığı için vestel color kullanıyorum şu anlık televizyon 5 dk dan geri saymaya başlıyor bi anda görüntü gidiyor sinyal yok diye...
Top Bottom