Arama sonuçları: *

1. L

Düşük Cpu Kullanimi + Fps Sorunu

Cevap için teşekkürler, yakında aaa oyunlardada test edeceğim inşallah, lakin dediğim gibi fps oyunları çokca oynadığım için 280 hz nin üstünde kalmasını istiyorum fpsin. Raunt başı dediğiniz olay, bende oyunu kapa aç yapıp ilk girincr oluyor. Yani açıyorum yüksek fpslerden yavaş yavaş düşüyor...
  2. L

50 derece civarları dolanıyo, lakin işlemci kullanımı %25 - 35 civarında. Voltaj vs ayar artırmak gerekir mi acaba anakart uygulamssından?
  3. L

2133 mhz de kalmış teşekkürler açtım fps artışı oldu lakin yt deki testlerdrki gibi değil ve yine aynı sayılır.
  4. L

driverlae kurulu, biosa ellemedim hiç anlamıyorum, msi programında sorun yok. parçaları çıkar tak yapsammı kasayı açıp? ekran kartı ve ramleri?
  5. L

Valla reis %8 de bile takıldığı oluyor 46 mhz ye kadar düşüyor arada %20 lere falan çıkıyor lolde denedim az önce. baktım msi afterbunner açtım 700 fps sonra düştü birden 200 fps lerde tkaılıyor işlemci kullanımı %18 %25 arası ram kullanımıda 7500 lerde 1679258304 Görev yöneticisi değerleri...
  6. L

lütfen yardım edin. 1679241472 +upp
  7. L

Merhaba i5 12400F - RX 6750XT 16GB RAM bir pc aldım dünde geldi çok şükür fişek gibi. Sadece amd uygulamasını kurdum ve hiçbirşeye ellemedim testlerdeki gibi mi diye test etmek için valorant a girdim ve aldığım değerler biraz üzdü beni. Çünkü 250 300 lerde takılıyordu msi afterbunnerla test...
Top Bottom